73- تور عکاسی سوباتان

73- تور عکاسی سوباتان

3 روزه، 1394/2/23 |

 

منطقه سوباتان در زمره بهترین و زیباترین مناطق طبیعی ایران به شمار می رود که همواره با وجود برخورداری از زندگی ساکنان طبیعت نشین این خطه از جمله بهترین موقعیت های عکاسی را برای علاقه مندان به عکاسی از طبیعت و منظره و زندگی انسان در دامان طبیعت دارد.

روستای سوباتان که در شهرستان تالش واقع شده است با موقعیت منحصر به فردی که به لحاظ جغرافیایی، آب و هوایی دارد در فهرست چند روستای گردشگری استان گیلان قرار گرفته است.

دشت های وسیع و مراتع بسیار و دام های رها و فراز و فرود جاده های بین این روستا تا روستایی دیگر بر فراز جنگل ها و در دامان کوه شرایطی را برای اهالی منطقه رقم زده است تا در عین یک جانشینی بتوانند کوچ های کوتاه و جابجایی های در سطح منطقه را برای خود رقم بزنند.

در تور عکاسی سوباتان همسفران حضور در منطقه روستایی در سطح ارتفاعات منطقه را تجربه کرده و همچنین پیاده روی در مسیر جنگلی بین مناطق دارای سکنه دشت نشین و جنگلی را نیز در کنار عکاسی تجربه خواهند کرد.

برنامه عکاسی برای هر روز از طلوع تا غروب تعریف شده و اسکان نیز در مناطق طبیعی و روستایی تعریف شده است.

پایان زمان تور عکاسی سوباتان از بعدازظهر روز سوم سفر خواهد بود تا همسفران در حداقل زمان ممکن و با بهترین امکان بتوانند در ضمن عکاسی، از امکان بازگشت به منطقه آغاز حرکت را نیز داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید