هفتمین تور عکاسی چیلیک، شیرگاه | عکاس: سیدجواد ذریه زهرا 7- تور عکاسی شیرگاه

7- تور عکاسی شیرگاه

یک روزه، 23 آبان 1387  |

سحرگاه روز پنجشنبه 23 آبان ماه، تور عکاسی پاییزه “پایگاه عکس چیلیک” با 44 نفر از همسفران خود عازم شهرستان سواد کوه شد تا طبق برنامه بتوانند از محل های مورد نظر در این سفر عکاسی کنند.

در ساعات اولیه همسفران با دریافت بروشور ویژه تور هفتم از شرح برنامه های سفر و اطلاعات تاریخی و جغرافیای منطقه مطلع شدند.

کثرت ثبت نام متقاضیان و علاقمندان به هنر عکاسی حضور سنین متنوعی ازهمسفران را در این تور رقم زده و در عین حال یکپارچگی درک حاضرین از لذت حضور در پاییز منطقه شیرگاه، نیروی مضاعفی را برای هر چه بهتر برگزار شدن این برنامه فراهم می آورد.

حضور در جنگل سنبل رود و عکاسی از جاذبه ها و نور صبحگاهی لابه لای درختان این جنگل و همچنین دریاچه طبیعی این منطقه از عمده ترین برنامه های گروه، تا ظهر بود و در مسیر بازگشت به محل اسکان، همسفران از پل آجری “شاپور” که به دوران صفویه منتصب است، دیداری داشته و عکاسی کردند.

پس از صرف نهار و استراحتی کوتاه، با برگزاری نشستی صمیمی و طرح چندین موضوع توسط همسفران پیرامون حوزه عکاسی، حاضرین به بحث و تبادل نظر پرداختند.

همسفران در مسیر بازگشت به تهران نیز با نورعصرگاهی در منطقه “ورسک” و عکاسی از پل تاریخی این شهرستان آخرین عکس های خود را گرفته و باصرف یک لیوان چای داغ در سرمای این منطقه ، لذت یک روز عکاسی را به خاطر سپردند.

دیدگاهتان را بنویسید