1. خانه
  2. اخبار
  3. سایر خبرها
  4. تور عکاسی چیلیک روز کاری ماهیگیران را مستند کرد
تور عکاسی چیلیک روز کاری ماهیگیران را مستند کرد

همسفران هشتادویکمین تور عکاسی چیلیک در سفری یک روزه از تلاش ماهیگیران ساحل خزر عکاسی کردند.

به گزارش پایگاه عکس چیلیک (Chiilick.com) در این سفر که ۱۶ نفر از متقاضیان به حضور، منتخب شده بودند، همسفران پس از حضور سحرگاهی در مقصد و استراحت در محل اسکان، یک روز کاری کارگران رکت تعاونی ماهیگیران پره خرم را با نگاهی مستند به تصویر کشیدند.

پایگاه عکس چیلیک پس از گذر از نخستین جشنواره تورهای عکاسی چیلیک، به منظور دستیابی به بخش تکمیلی اهداف با دومین دور برگزاری این تورها، برنامه ریزی این تور را به شکل و شیوه ای قرار داد که همسفران شامگاه پنجشنبه از تهران عازم شده و سحرگاه روز جمعه ۱۸دی ماه پس از حضور سحرگاهی و استراحت و صرف صبحانه، برنامه عکاسی خود را همزمان با آغاز به کار کارگران ماهیگیر آغاز کنند.
پایان بخش برنامه های این تور عکاسی، پس از بازگشت همسفران به تهران، مشارکت در انعکاس گزارش تصویری تور، شرکت در جلسه نمایش آثار برتر و نقد و بررسی عکس های این سفر می باشد که با حضور همسفران فعال و مجاز به حضور، در سالن آموزش دفتر رسانه پایگاه عکس چیلیک برگزار خواهد شد.

اسامی همسفران همراه در تور عکاسی ماهیگیران خزر به این ترتیب است: مهری راست قدم ، معصومه حضرتی ، آمنه عبادی ، فایزه حمیدیا ، سمیه هاشمی ، زینب مهدوی ، مریم خداوردی ، امیرعلی محمدی ، حسن(سهند) بادلی ، سبحان سروری ، نسرین رستمی ، گل گونه نجفی ، مرضیه قاضی زاده ، سهیلا(طلا) خانمیرزایی ، آزاده مسیح زاده ، محمد کیانی و مهدی سروری .

81ومین تور عکاسی چیلیک ماهیگیران

عکاس: مهدی سروری ، هشتادویکمین تور عکاسی پایگاه عکس چیلیک به قصد عکاسی از یک روز کاری ماهیگیران ساحل خزر، دی ماه ۱۳۹۴

مدیریت پایگاه عکس چیلیک خود را متعهد می داند ضمن تشکر از همکاری هیات مدیره شرکت تعاونی ماهیگیران پره خرم، به واسطه تمامی پشتیبانی، هماهنگی و حمایت ها از: حبیب ا.. موسی پور رئیس هیات مدیره و مهندس زروک مدیرعامل شرکت ماهیگیران تقدیر نماید.

از مهمترین اهداف برگزاری تورهای عکاسی پایگاه عکس چیلیک پس از نخستین دوره جشنواره تورهای عکاسی چیلیک شناسایی استعدادها و جذب علاقمندان و دوستداران هنر عکاسی در محیطی علمی، سالم و صمیمی است تا ضمن شرکت در فضایی عکاسانه از تاثیر شرایط کارگاهی و آموزش غیرمستقیم عکاسی بهره های لازم را برده و تجارب اولیه و تکمیلی خود را در زمینه عکاسی: مستند، مفهومی، منظره و طبیعت، روایی وگزارش، چهره، اجتماعی، معماری و … افزایش دهند.

مطابق با رسم تمامی تورهای عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” مقرر شد تا با مشارکت همسفران فعال (صاحب اثر در گزارش تصویری و عکس های منتخب)، نشست نقد و بررسی عکس های این تور برگزار شده و عکس ها و نگاه برتر در این نشست بنا بر رای و نظر همسفران و حاضرین علاقه مند مورد معرفی قرار می گیرند.
تورهای آتی ” پایگاه عکس چیلیک “ با هدف عکاسی از: تالاب میانکاله ، طلوع در کویر ، غار کرفتو ، طبیعت سوباتان تالش، لاله های واژگون خوانسار، شالیکاری در مناطق ساری، قلعه زیبیویه و غار کرفتو، روستا و کویر ورزنه، پلور، غار کتله خور، کلیبر، کردستان، دریاچه شورمست، تفرش، پلور، غار رود افشان، ترکمن صحرا، شیراز و تخت جمشید، نهارخوران گرگان، سوادکوه، پل ورسک و شیرگاه، عشایر دشت مغان، جنگل ناهارخوران در گرگان، شهر کرد، طبیعت آستارا، طبیعت منطقه کپورچال و … در دست هماهنگی وطراحی است که پس از برنامه ریزی معرفی خواهند شد.

برای مشاهده گزارش تصویری تور عکاسی پایگاه عکس چیلیک (Chiilick) به مقصد محمودآباد (در حال گردآوری و تدوین) ” ایـنـجــا “ کلیک کنید.
برنامه بعدی تور عکاسی این رسانه، سفر به تالاب میانکاله در استان مازندران و طبیعت سوباتان تالش در استان گیلان و تمرکز بر گرایش عکاسی طبیعت، منظره، مستند و مفهومی خواهد بود.
علاقمندان می توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون نحوه برگزاری و شرکت در تورهای پایگاه عکس چیلیک، با شماره اصلی دفتر این رسانه: ۸۸۳۴۸۸۲۴ و یا مسئول تورهای عکاسی این پایگاه ۰۹۱۲۲۷۹۷۷۱۷ تماس حاصل نمایند.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

پیشین
نمایشگاه گروهی عکس « سونات طبیعت » در صداوسیما
پسین
لقب هسلبلاد به عکاس ایرانی اختصاص یافت

دیگر اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست