تور فوق برنامه عکاسی چیلیک عازم خوانسار شد

” پایگاه عکس چیلیک ” پس از گذر از نخستین دوره جشنواره تورهای عکاسی چیلیک، به منظور دستیابی به بخش تکمیلی اهداف با دومین دور برگزاری این تورها، شصت وچهارمین تور عکاسی این رسانه را همراه همسفران به شهرستان خوانسار واقع در استان اصفهان برگزار می نماید.

همسفران و علاقمندان به شرکت در سلسله تورهای عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” در ساعت 22 چهارشنبه 17 اردی بهشت ماه 1393 به قصد عکاسی از دشت لاله های واژگون و شقایق های فصلی، دیدار از بقعه باباپیر و مسجدجامع خوانسار و نمای از قبرستان کهنه و … عازم شهرستان خوانسار شدند.

تور فوق برنامه عکاسی چیلیک عازم خوانسار شد در این تور که به شکل فوق برنامه طراحی و اطلاع رسانی شد، بیش از بیست نفر از علاقمندان به عکاسی از: طبیعت، فرم، گونه های گیاهی، مناظر طبیعی حضور دارند و برنامه عکاسی همزمان با نخستین ساعات روز پنجشنبه 18 اردی بهشت ماه از مسجد جامع شهرستان آغاز شده و همسفران شصت وچهارمین تور عکاسی پایگاه عکس چیلیک پس از حرکت به سمت منطقه کوهستانی گلستانکوه، ضمن پیاده روی صبحگاهی در مسیر کوهپایه، در قالب گروه های تعیین شده در منطقه پراکنده شده و از مناظر طبیعی و فرم های گیاهان خاص این دشت به ویژه لاله های واژگون به عکاسی می پردازند.

تورهای عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” ضمن برخورداری از روحی سلامت و صمیمی و محتوایی کارگاهی و آموزشی، محلی مناسب برای ارتباط بین همسفران و کاربران این پایگاه بوده و در طول مسیر و محل مقصد، مجالی است تا با طرح بحث و انجام گفتگوهای لازم، زمینه تجربه و فعالیت صحیح تر در فضای پایگاه فراهم شود.
همچنین لازم به تاکید است که برنامه ریزی تورهای عکاسی این رسانه به شکل مستقل صورت گرفته و طراحی و برگزاری و اطلاع رسانی تورهای عکاسی چیلیک تنها توسط ” پایگاه عکس چیلیک ” بوده و مراتب اطلاع رسانی آن نیز از طریق این رسانه به اطلاع خواهد رسید.

لازم به ذکر است مبدا حرکت تورهای عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” از دفتر این رسانه واقع در ضلع شمالی میدان هفت تیر در تهران می باشد.

تورهای آتی ” پایگاه عکس چیلیک “ با هدف عکاسی از: کار و زندگی شالیکاران، روستاهای ارومیه، روستاییان و عشایر شهرکرد، غروب ماسوله و صبحگاه قلعه رودخان، آبگیر الندان، جزیره قشم، چابهار و بلوچستان، ارتفاعات ساواشی(تنگه واشی)، روستا و کویر ورزنه، پلور، تالاب های انزلی و میانکاله، غار کتله خور، کلیبر، دریاچه شورمست، تفرش، پلور، غار رود افشان، ترکمن صحرا، نهارخوران گرگان، کردستان، سوادکوه، پل ورسک و شیرگاه، عشایر دشت مغان، جنگل ناهارخوران در گرگان، منطقه اسالم به خلخال، طبیعت آستارا، طبیعت منطقه کپورچال و … در دست هماهنگی وطراحی است که پس از برنامه ریزی معرفی خواهند شد.

برنامه آتی تور عکاسی این مرکز سفر به منطقه دیلمان و لاهیجان و مشاهده و عکاسی از چشم اندازهای بدیع این مناطق خواهد بود.

علاقمندان جهت دریافت اطلاعات بیشتر پيرامون نحوه برگزاری، با شماره های دفتر پایگاه: 88348824  و یا با مسئول تور 09122797717 تماس حاصل نمایند.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید