جاذبه های گردشگری کردستان از نگاه اسعد گازرانی

نمایشگاهی از آثار عکاسی « اسعد گازرانی » عکاس کرد زبان خطۀ غرب کشور به مناسبت روز جهانی گردشگری از روز یکشنبه 5 مهرماه سال جاری در نگارخانه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گشایش می یابد.

photo_2015-09-21_13-11-13به گزارش پایگاه عکس چیلیک در این نمایشگاه که عکاس با همکاری سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان کردستان برگزار می کند ، تعداد 40 قطعه عکس رنگی در اندازه 50 در 70 سانتیمتر از موضوع اکوتوریسم و جاذبه های گردشگری این استان در قالب نمایش معماری (شهری و روستایی) ، کشاورزی ، پوشش اصیل و طبیعت منطقه به نمایش می گذارد.

« اسعد گازرانی » متولد اسفندماه سال 1352 و دانش آموخته ی مقطع کارشناسی زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه آزاد اسلامی شهر سنندج است.ایشان چندین سال است که مجموعه عکس هایی را با موضوع فرهنگ قومیت کُرد گردآوری کرده و در حال تکمیل آن است.

مناسبت روز جهانی گردشگری در تاریخ 5 مهر ماه [ 27 September ]  همه ساله بهانه ای است برای معرفی بنیه های گردشگری استان های گوناگون کشور که در این مناسبت عکاسان نسبت به معرفی جاذبه های گردشگری و پتانسیل های دیداری شهرها و شهرستان های استان خود دست به برگزاری نمایشگاه هایی از این دست اقدام می کنند.


این نمایشگاه در ساعت 10 صبح روز یکشنبه 5 مهر ماه گشایش یافته و علاقه مندان می توانند همه روزه تا پایان روز جمعه 10 مهر ماه از ساعت 9 تا 13 و 16 تا 20 از این نمایشگاه دیدن کنند.

نگارخانه ارشاد در استان کردستان ، شهرستان سنندج، خیابان شهدای جنوبی(فرح سابق) ، نبش بوستان شهدا ، سالن انجمن خوشنویسان ، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی واقع شده است.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید