اختتامیه جشنواره بین المللی عکس گلستانه برگزار می شود

با ارسال خبری از سوی دبیرخانه جشنواره بین المللبی عکس گلستانه، زمان برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره بین المللی عکس گلستانه اعلام شد

گلستانهبه گزارش پایگاه عکس چیلیک به نقل از دبیرخانه جشنواره ، زمان برگزاری مراسم نخستین جشنواره بین المللی و سومین جشنواره ملی عکس گلستانه از سوی دبیرخانه این جشنواره اعلام شد .
این گزارش حاکی است ستاد جشنواره ضمن تقدیر و تشکر از کلیه هنرمندانی که تاکنون با ارسال آثار خود ما را همراهی کرده اند و با عرض پوزش و عذر خواهی از تاخیر پیش آمده در برگزاری اختتامیه و اعلام نفرات برتر مسابقه اعلام کرد: براساس برنامه های پیش بینی شده مراسم اختتامیه جشنواره ، اردی بهشت ماه سال 1395 در مشهد برگزار خواهد شد .

 

در بخش دیگری از این اطلاعیه، ستاد جشنواره همچنین اعلام کرد : علت تاخیر در برگزاری مراسم اختتامیه ، درخواست حامیان و اسپانسرهای جشنواره مبنی بر زمان خواهی بیشتر به منظور برگزاری هرچه بهتر مراسم اختتامیه و از سوی دیگر زمان بر بودن مراحل اداری به منظور کسب مجوز و چاپ کتاب جشنواره بوده است .
شایان ذکر است باتوجه به اهمیت برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره به اطلاع هنرمندان و شرکت کنندگان می رساند: مراسم در (اردی بهشت 1395) با حمایت نیکوکاران انجام خواهد گرفت.
گفتنی است در این جشنواره تعداد 1332 عکاس ایرانی و خارجی از 57 کشور جهان شرکت کرده اند که آثار رسیده: در بخش الف: ۲۷۳۷ قطعه فایل عکس، در بخش ب: تعداد ۲۴۹۶ قطعه فایل عکس و در بخش خلاقه: تعداد ۷۹۳ قطعه فایل عکس دریافت و ثبت شده است.

همچنین ۲۱۸ مجموعه عکس و ۵۸۲ قطعه تک عکس در بخش خارج از مسابقه (ویژه عکاسان حاضر در اردو) به دبیرخانه ارسال شده است.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید