جشنواره عکس زنان و زندگی شهری آذرماه برگزار می‌شود

نخستین جشنواره عکس زنان و زندگی شهری با هدف ثبت جلوه‌ها و حضور زنان در زندگی شهری 23 آذرماه در خانه هنرمندان برگزار می‌شود.
به گزارش خبرگزاری مهر، اداره کل امور بانوان شهرداری تهران با همکاری خانه هنرمندان ایران نخستین مسابقه عکاسی زنان و زندگی شهری را برگزار می‌کند. دبیر این جشنواره مریم زندی است و وی به همراه ناصر تقوایی، ابراهیم حقیقی، حسن سربخشیان و اسعد نقشبندی داوری آثار را بر عهده دارند.

شرکت در این جشنواره برای همه علاقمندان مرد و زن آزاد است و هر عکاس می‌تواند حداکثر 10 قطعه عکس به دبیرخانه جشنواره ارسال کند. جوایز این جشنواره برای نفرات اول تا سوم به ترتیب 20، 15 و 10 میلیون ریال است و به نفرات چهارم تا دهم نیز لوح تقدیر و یک سکه بهار آزادی اهدا خواهد شد.

نمایشگاه نخستین جشنواره عکس زنان و زندگی شهری 23 آذر در خانه هنرمندان ایران افتتاح و معرفی آثار برتر و اعطای جوایز26 آذر همزمان با عید سعید غدیر خم برگزار می‌شود. علاقمندان تا پایان آبان آثار خود را به مراکز امور بانوان محدوده شهرداری محله خود تحویل دهند و برای کسب اطلاعات بیشتر به www.tehran.ir/ogaw مراجعه کنند


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید