اطلاعیه شماره 2 دبیرخانه دومین جشنواره ملی عکس نگاران

دبیرخانه دومین جشنواره ملی عکس نگاران با ارسال متن دومین اطلاعیه صادر شده به دفتر رسانه پایگاه عکس چیلیک توجه عکاسان شرکت کننده و متقاضیان حضور را به نکاتی جلب کرد.
در متن رسیده از سوی این دبیرخانه این جشنواره توجه عکاسان را به این نکات جلب شده است:
1- بخش ویژه ی سیستان و بلوچستان شامل: تمامی عکس هایی که با رویکرد استانی، معماری، طبیعت، پرتره، عکاسی شب، عکس های خانوادگی و آرشیوی و … در محدوده ی جغرافیایی استان سیستان و بلوچستان ثبت شده باشند، می شود.
تصاویری که در گذشته با شیوه های مختلف عکاسی (نگاتیو، اسلاید و …) ثبت و ضبط شده باشند و مشمول تعریف تاریخچه ی سیستان و بلوچستان است.
از تمامی عکاسان ایران زمین (آماتور و حرفه ای) و مردم استان دعوت می شود از این فرصت مناسب استفاده نمایند و عکس هایی را که در طول سالیان گذشته از فضای این استان ثبت کرده اند، در بخش ویژه ی سیستان و بلوچستان ارسال نمایند.
لازم به تاکید است این آثار از نظر زمانی محدود به تاریخ خاصی نمی باشند و تنها می بایست در محدوده ی جغرافیایی این استان ثبت شده باشند.
عکاسان دقت نمایند که عکس ها بدون واتر مارک و یا هرگونه نشانه گذاری ارسال شود.
آخرین مهلت ارسال اثر در این بخش 5 آذرماه 1397 می باشد و هر عکاس می تواند 10 اثر در این بخش ارسال نماید.
2- کلیه شرکت کنندگان می توانند در هر دو بخش اردویی و ویژه سیستان و بلوچستان جشنواره شرکت نمایند.
3- عکاسان دقت کنند برای ثبت نام در بخش اردویی جشنواره، می بایست قبل از بارگذاری رزومه بصورت پی دی اف، شهر مورد علاقه شان را انتخاب نمایند.
4- تکمیل اطلاعات پروفایل عکاسان در سایت ضروری است و این اطلاعات در تسریع فعالیت های دبیرخانه موثر خواهد بود.
5- عکس پروفایل می بایست عکس پرسنلی باشد. این عکس جهت صدور کارت و مجوز عکاسی استفاده می شود.
6- شرکت کنندگان دقت داشته باشند آخرین مهلت ثبت نام در اردوها ساعت 24 –پایان روز جمعه 2 آذرماه 1397 می باشد و پس از این زمان، قسمت ثبت نام در اردوی جشنواره عکس نگاران بسته خواهد شد و امکان ثبت نام به هیچ وجه، امکان پذیر نخواهد بود.
7- انتخاب عکاسان جهت اردو بر عهده ی شورای اجرایی جشنواره می باشد و تمامی تصمیمات جشنواره بر عهده ی دبیرخانه ی جشنواره است. از عکاسان شرکت کننده انتظار می رود که به تصمیمات این دبیرخانه احترام بگذارند.

دبیرخانه دومین جشنواره ملی عکس نگاران در سیستان و بلوچستان

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید