تقدیر از منصوره معتمدی ، داور بخش عکس جشنواره اهدای جوایز در اختتامیه جشنواره عکس و پوستر تعاون

اهدای جوایز در اختتامیه جشنواره عکس و پوستر تعاون

با حضور معاون امور تعاون و مدیر جشنواره و عکاسان ، از چهل تن از فعالان و حامیان و برگزیدگان در مراسم اختتامیه جشنواره عکس و پوستر تعاون تقدیر شد.

عکس ها: مجتبی محسنی، ابراهیم باقرلو

نظرات (1)

 • مریم خداوردی

  |

  از مدیران مربوطه در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مسئولین دست اندرکار در جشنواره عکس تعاون به خاطر توجه آنها به رسانه عکس و عکاسی کمال تشکر را دارم.
  با وجود نابسامانی هایی که در شرایط کنونی جامعه عکاسی شاهد آن هستیم برگزاری چنین جشنواره هایی با نظم و حمایت و اصولی می تواند در تشویق استعدادهای جامعه به عکاسی و تامین نظر برگزارکنندگان موثر واقع شود و علاوه بر تشویق علاقمندان به هنر ، آنان را به تکاپو وادارد.
  مراسم اختتامیه در محیطی صمیمی و بسیار عالی و با استاندارد های اصولی و قابل قبول برگزار شد. کاملا هویدا بود که چه میزان زمان و انرژی صرف برنامه ریزی و تدارکات دقیق آن شده است.
  پاسخگویی لحظه به لحظه دست اندرکاران دبیرخانه و در راس آنها آقای سروری به عنوان دبیر جشنواره در تلگرام و تماس ها نشان از اصل باور و احترام به شرکت کنندگان دارد و قابل تحسین بود.
  خوشحالم که یک اتفاق فرهنگی هنری از سوی یک مصدر دولتی با اتکا و اعتما به پایگاه عکس چیلیک ، به عنوان رسانه ای تخصصی در حوزه عکاسی با چنین کیفیتی به بار نشست و به پایان رسید.
  از حمایت ها و زحمات همه از آقای کلانتری معاون محترم وزیر تا دکتر رستمی مدیر جشنواره و آقای سروری دبیر جشنواره، کارشناسان، داوران و عکاسان حاضر در اختتامیه فراوان سپاسگزارم امیدوارم شاهد ادامه این فعالیت و بقای این دبیرخانه در راستای اهداف فرهنگی معاون امور تعاون باشیم.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید