عکاس: مرضیه خورسند حضور چند عکس از کشور ایران در جشنواره کشور چین

حضور چند عکس از کشور ایران در جشنواره کشور چین

آثار تنی چند از علاقمندان به هنر عکاسی از سوی موسسه تحریر کارگاه خیال به هجدهمین جشنواره عكس پینگ یائوی کشور چین ارسال شد و به بخش نمایشگاه این جشنواره راه يافت.
به گزارش پایگاه عکس چیلیک به نقل از روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری تحرير كارگاه خيال در راستای فعاليت های فرهنگی این موسسه به ویژه در حوزه هنر عکاسی و مشارکت علاقمندان به هنر عکاسی اقدام به ارسال عکس های جوانان عکاس نمود که در نهایت آثار 12 تن از این شرکت کنندگان به بخش نمایشگاه این جشنواره راه یافت.

آثار راه یافته از کشور ایران در هجدهمین جشنواره عکس پینگ یائو به بخش‌های: فرهنگ، هنر، آداب و رسوم، معماری ايرانی و فرم در عکاسی راه یافته است.
افتتاحیه این جشنواره 19 سپتامبر برگزار شد و آثار عکاسان ایرانی از ١٩ تا ٢٥ ماه سپتامبر سال جاری میلادی در شهر تاریخی پیانگ یائو کشور چین به نمایش درخواهد آمد.
این موسسه پس از شرکت در شانزدهمین دوره این جشنواره برای بار دوم است که به عنوان تنها نماینده ایرانی در این فستیوال بین المللی اقدام به ارسال اثر کرده و پذیرفته شده است.

مرضیه خورسند، مهناز شفیعی، یونس کلاهدوز، آیین شاهرودی، حجت ترصدی، محدثه آهنسازان، حسین عادل خانی، فهیمه اکبری، مونا عبدالله پور عراقی، افسانه مهدوی، علیرضا مسگرخوئی، زهرا سعیدی تهرانی  از جمله صاحبان اثر در این نمایشگاه عکس هستند.
خبر: مهناز شفیعی

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید