عکاسان برگزیده دومین جشنواره ملی عکس دارالسلطنه قزوین معرفی شدند

طی مراسمی در شهر قزوین ، با حضور داوران و کارشناسان و تنی چند از مدیران فرهنگی، عکاسان برگزیده دومین جشنواره ملی عکس دارالسلطنه قزوین و نخستین ماراتن عکاسی کشور معرفی و تقدیر شدند.

به گزارش پایگاه عکس چیلیک به نقل از روابط عمومی سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری قزوین آیین اختتامیه دومین جشنواره ملی عکس دارالسلطنه قزوین و نخستین ماراتن عکاسی کشور ، همزمان با افتتاح نمایشگاه عكس و رونمایی از تمبر اختصاصی جشنواره برگزار شد.

 

در مراسم اختتامیه این رویداد ملی كه با حضور اعضای شورای اسلامی شهر قزوین ، داوران جشنواره ، هنرمندان و مسولان استانی برگزار گردید،همزمان با افتتاح نمایشگاه عکس از تمبر اختصاصی این جشنواره در روز جهانی صنایع دستی نیز رونمایی شد.

 

در این مراسم شركت كنندگان در ٤ بخش؛ فتوماراتن، معماری، موبایل و آرشیوی مورد تقدیر قرار گرفتند كه در بخش فتوماراتن؛ سعید رنجبر، آرمان سرابی تبریزی و حنانه حیدری رتبه های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند، همچنین نسترن فرجاد پزشك و امیرحسین كمالی شایسته تقدیر شناخته شدند و حمیدرضا امیری متین، پیمان بالایی دوگاهه، مهرداد جبیب وند، رضا خالدی و عرفان سامان فر كاندیدای دریافت جایزه گردیدند.

در بخش معماری؛امیرحسین نجفلو شهپر، بابك آتشین جان و مجید حجتی برگزیده شده و علیرضا رحمانی و علیرضا فرصت كار شایسته تقدیر شناخته شدند،هم چنین مجید حجتی، مسعود طالبی، جواد عسگراوغلی، محمودرضا معین پور و مهرداد واحد یوسف آباد به عنوان كاندیدای دریافت جایزه معرفی شدند.

هم چنین در بخش موبایل؛ از سید علیرضا رجایی شوشتری، آیدا فرخاد رسولی و آیسان سبزعلی جماعت به عنوان برگزیدگان این بخش تقدیر به عمل آمد و هادی دهقان پور و حمیدرضا امیری متین به عنوان شایسته تقدیر معرفی گردیدند و علی جهان آرا، سجاد داد پور، هادی دهقان پور، سهیل فرجی و حمید سبحانی كاندیدای دریافت جایزه شدند.

در بخش آرشیوی نیز عکاسان پیشکسوت شهر قزوین؛ حمید صابری ها، محمد نیما و مجید كاشی ها شایسته تقدیر گردیدند.

گفتنی است كه دومین دوره جشنواره ملی عکس دارالسلطنه قزوین و نخستین ماراتن عکاسی کشور در روزهای دهم، یازدهم و دوازدهم اردیبهشت ماه سال جاری در قزوین با شرکت بیش از 500 نفر و حضور 181 عکاس از سراسر کشور برگزار گردید.

لازم به ذکر است؛ نمایشگاه دومین جشنواره ملی عکس دارالسلطنه قزوین و نخستین ماراتن عکاسی کشور به مدت دو هفته با نمایش آثار راه یافته، کاندیدای دریافت جایزه، شایسته تقدیر و برگزیده 4 بخش جشنواره شامل فتوماراتن، معماری، موبایل و آرشیو، پذیرای حضور علاقه مندان است.

عکس ها: دریافتی از دبیرخانه
منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید