دومین رویداد هنری پاییز _ برگ دانشگاه هنر

انجمن دانش آموختگان دانشگاه هنر با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و شهرداری منطقه ۱۲ رویداد پاییز _ برگ را با هدف گسترش و توجه به هنر معاصر در یک گفتمان محیط زیستی و شهری برگزار می کند.
به گزارش پایگاه عکس چیلیک به نقل از ستاد اطلاع رسانی این فراخوان عمومی، ایجاد فضایی برای درک، ارتباط و تعامل بیشتر هنرمندان با طبیعت شهری، بافت تاریخی و بهره گرفتن از مواد و مصالح موجود در فضا، رویکرد اصلی این رویداد خواهد بود. ضمن اینکه استفاده از برگ های پاییزی در خلق و اجرای اثر اهمیت ویژه ای برای برگزار کنندگان دارد .

در این دوره نیز برگ های پاییزی به عنوان ماده ی اصلی کار هنرمندان مورد توجه است.
به همین جهت هنرمندان علاقه مند به حضور در جشنواره می بایست ایده ی خود را بر پایه استفاده از برگ های پاییزی اجرا کنند، اما در انتخاب رسانه ی کاری خود همچون چیدمان، هنرمحیطی، پرفورمنس، هنر ویدئو، عکاسی و … و همین طور استفاده از ابزارها و مواد تلفیقی برای خلق آثار آزاد خواهند بود.

زمان برگزاری این رویداد هنری در طی دو روز دوشنبه و سه شنبه 19 و 20 آذر ماه جاری تعیین و محل برگزاری پردیس باغ ملی دانشگاه هنر (از سر در دانشگاه تا سر در باغ ملی) معرفی شده است.
شرکت در جشنواره برای تمامی هنرمندان و عموم مردم آزاد و رایگان است .

دبیری این رویداد برعهده ی فرشته زمانی است و طبق اظهار برگزارکننده از آثار برگزیده تقدیر و آثار برگزیده در قالب کتاب منتشر خواهند شد.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید