داوران جشنواره عكس «جوانان عصر ما» معرفي شدند

اعضاي هيات داوري دومين جشنواره عكس دانشگاه آزاد اسلامي «جوانان عصر ما» معرفي شدند.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي جشنواره عكس دانشگاه آزاد اسلامي، با اعلام دريافت دو هزار و 488 اثر از 442 عكاس از سراسر كشور توسط دبيرخانه جشنواره عكس دانشگاه آزاد اسلامي اعضاي هيات داوري اين جشنواره به اين ترتيب معرفي كرد:
«عليرضا كريمي صارمي» مدير آژانس عكس ايران و مدرس، «محمد ستاري» عضو هيات علمي دانشگاه تهران و مولف كتاب‌هاي مختلف عكاسي، «سيد عابس ميرهاشمي» مدير انجمن عكاسي انقلاب و دفاع مقدس و داراي رتبه درجه يك هنر، «مسعود زنده‌روح كرماني» استاد دانشگاه و مدير واحد عكاسي توليد سيما و «گيتي نوروزيان» فوق ليسانس مطالعات عالي هنر و محقق و پژوهشگر.
برپايه اين خبر آثار جشنواره توسط هيات فوق جهت ورود به بخش مسابقه و ارزشيابي نهايي مورد ارزيابي و داوري قرار مي‌گيرد.
دومين جشنواره عكس دانشگاه آزاد اسلامي با عنوان «جانان عصر ما» با محوريت مضامين و موضوعاتي چون جوانان علم و ورزش، جوانان در فعاليت‌هاي اجتماعي، جوانان و ازدواج، جوانان و دانشگاه، جوانان و توسعه، جوانان و نوآوري، جوانان و دفاع مقدس، جوانان و انقلاب اسلامي طراحي و برنامه‌ريزي شده و با هدف ارتقاي هنر عكاسي در جامعه به خصوص در مراكز دانشگاه آزاد اسلامي و ايجاد شور و نشاط ميان دانشجويان و هنرمندان و تقويت ارتباط دو سويه دانشگاه و رويكرد علمي و كارشناسي برگزار مي‌شود.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید