داوران فراخوان نمایشگاه « انتهای زمین » معرفی شدند

دبیرخانه نخستین فراخوان نمایشگاه تخصصی عکس کویر همزمان با پذیرش درخواست تمدید مهلت ارسال آثار به این جشنواره، اسامی گروه ارزیابی و داوری این رقابت را معرفی کرد.
به گزارش ” پایگاه عکس چیلیک ” (Chiilick.com)به نقل از دبیرخانه این فراخوان، اسامی سه تن از عکاسان فعال که مورد تایید گروه همسفران و شرکت کنندگان در تورهای عکاسی چیلیک بوده اند، به عنوان هیات ارزیابی اعلام می شود تا روند داوری برای گروه عکاسان در بخش نهایی تسهیل شود.
ابراهیم باقرلو، مهدی طاهری و سیدصادق موسوی سه عکاس کارشناسی هستند که مسئولیت ارزیابی و کارشناسی اولیه فایل عکس های رسیده را برعهده دارند تا در نهایت، نتیجه ارزیابی شان در اختیار گروه داوران حرفه ای قرار گیرد.

” پایگاه عکس چیلیک ”  قصد دارد تا در ادامه فعالیت های گروهی عکاسان این رسانه سومین نمایشگاه عکس از آثار اعضا و همسفران را با موضوع کویر و با عنوان ” انتهای زمین ” گردآوری نماید.
به این منظور، برگزارکننده در نظر دارد با پشتیبانی و مشارکت صاحبان عکس و حمایت دفتر ” پایگاه عکس چیلیک ” نمایشگاهی از عکس های برگزیده و منتخب همسفران تورهای عکاسی چیلیک را به مقصد کویر گردآوری و شرایط نمایش در چندین نقطه از کشور را برای این آثار فراهم نماید.
لازم به ذکر است نمایشگاه های گروهی پیشین این مجموعه عکس های برگزیده ” نخستین دوره جشنواره تورهای عکاسی چیلیک ” و مجموعه عکس های عاشورایی ” همچو این می ” بود که هریک با استقبال مناسبی از سوی بیننده و مخاطب آثار مواجه شد.
در این راستا برگزارکننده همچون نمایشگاه های یاد شده و در ادامه روند آموزشی حضور همسفران در طی زمان برگزاری تور، برپایی جلسات نقد و بررسی عکس ها، امکان ارزیابی و داوری نخست را برای عکاسان، محفوظ می دارد.

متقاضیان به ازای هر بار حضور در هر یک از تورهای برگزارشده به مقصد کویر می توانند 5 قطعه عکس منتخب خود را جهت ارایه در جلسه ارزیابی و داوری، حداکثر تا 30 اردی بهشت ماه، فایل آثار خود را با مشخصات اعلام شده به دفتر ” پایگاه عکس چیلیک ” تحویل نموده و یا به نشانی صندوق پستی 4684 -15875 ارسال نمایند.

دبیری این جشنواره را مهدی سروری عهده دار است. وی همچنین مسئول برگزاری تورهای عکاسی این رسانه است که با برنامه ریزی مستقل، بستری مناسب و سلامت را برای حضور علاقه مندان و عکاسان در سفرهای عکاسی فراهم آورده است.
تدوین و ارایه فراخوان نمایشگاه تخصصی عکس کویر  با عنوان: ” انتهای زمین ” نیز در راستای اصل عرضه و ارایه تولیدات تصویری همسفران با تورهای عکاسی این رسانه بوده است.
انتشار اخبار این فراخوان از طریق ستاد اطلاع رسانی و صفحه عکاسانی چون: نسیبه خلیلی، هادی صمدی، امین رحمانی و سیدشهاب الدین واجدی باشد.

متقاضیان می توانند به شکل حضوری فایل های ارسالی خود را در قالب یک لوح فشرده -CD- شناسنامه دار به همکاران دفتر ” پایگاه عکس چیلیک ” تحویل داده و یا ضمن هماهنگی با دفتر این رسانه، به نشانی صندوق پستی 4684 -15875 به شکل پست پیشتاز ارسال نمایند.
شماره تماس 88348824 مربوط به دبیرخانه این فراخوان و طرح هر گونه پرسش و دریافت راهنمایی می باشد. سایر موارد نیز از طریق ارتباط با دبیر برگزاری 09122797717 قابل طرح و پیگیری خواهد بود.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید