داوران پنجمین جشنواره عکس وقف معرفی شدند

با اعلام دبیرخانه جشنواره، اسامی هر سه داور عکاس پنجمین دوره جشنواره عکس وقف ، چشمه همیشه جاری تعیین و معرفی شدند.

به گزارش پایگاه عکس چیلیک ، به نقل از اطلاعیه ارسالی از سوی دبیرخانه این جشنواره، اسامی هر سه داور عکاس به عنوان کارشناس در این دوره تعیین و مشخص و نهایی شد تا فراخوان منتشر شده به شکل کامل در اختیار علاقمندان به شرکت قرار گیرد.
همچنین در متن ارسالی دبیرخانه آمده است: با عنایت به شروع به کار دبیرخانه جشنواره و انتشار فراخوان پنجمین جشنواره سراسری وقف چشمه همیشه جاری ، تیم داوری جشنواره مشخص گردید . این عزیزان از میان اساتید و داوران با تجربه داوری ایران انتخاب شده اند و سوابق درخشانی در زمینه فعالیت های عکاسانه در کارنامه خود دارند.

اسامی داوران پنجمین جشنواره عکس وقف، چشمه همیشه جاری به ترتیب حروف الفبا عبارتند از: سیف ا.. صمدیان ، مسعود زنده روح کرمانی و سیدمهدی مقیم نژاد .

این اطلاعیه در آخر یادآور شده است: «عزیزانی که تمایل دارند در این جشنواره عکس شرکت کنند می توانند مشخصات خود را همراه آثارشان با موضوع جشنواره بعد از مطالعه متن فراخوان جشنواره در پایگاه جشنواره به نشانی: www.oghaffestival.ir بارگذاری نمایند.

هر گونه اطلاعیه و خبر تکمیلی پیرامون فعالیت دبیرخانه بلافاصله پس از دریافت در بخش سرخط اخبار رسانه پایگاه عکس چیلیک منتشر خواهد شد.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید