مهلت دریافت رزومه عکاسان بین المللی جشنواره شیراز امروز

مهلت دریافت رزومه عکاسان بین المللی جشنواره شیراز امروز

مهلت دریافت رزومه عکاسان بین المللی متقاضی شرکت در جشنواره عکس شیراز امروز تا پایان روز جمعه 11 فروردین ماه تعیین شد.
به گزارش پایگاه عکس چیلیک به نقل از مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز با اشاره به اينکه دور چهارم جشنواره عکس “شيراز امروز” بصورت بين‌المللی برگزار می‌شود، گفت: عکاسان خارج از کشور برای شرکت در اين جشنواره تا 11 فروردين ماه امسال برای ارسال روزمه عکاسی خود مهلت دارند.

هاشم مظاهری زاده اظهار داشت: جشنواره عکس “شيراز امروز” در سال 96 با توجه به انتخاب شيراز به عنوان پايتخت جوانان جهان اسلام و به عنوان نخستين برنامه از برنامه های پايتختی جوانان جهان اسلام در شيراز برگزار می‌شود.

وی با بيان اينکه پذيرش رزومه بخش بين الملل جشنواره آغاز شده است، خاطرنشان کرد: در اين بخش عکاسان بين‌المللی تا 11 فروردين ماه مهلت دارند تا روزمه خود را به پست الکترونيک دبيرخانه جشنواره به نشانی shiraz.emrooz.fes@gmail.com ارسال کنند.

مديرکل ارتباطات و امور بين‌الملل شهرداری شيراز خاطرنشان کرد: عکاسان داخلی نيز از روز 13 تا 23 فروردين می‌توانند روزمه خود را به پست الکترونيک دبيرخانه جشنواره ارسال کنند تا اسامی آنها برای شرکت در اردوی عکاسی ثبت شود.

دبير جشنواره عکس “شيراز امروز” گفت: اردوی عکاسان خارجی و داخلی 11 تا 15 ارديبهشت ماه در شهر شيراز برگزار می شود و بر اساس گروه بندی های مشخص در نقاط مختلف مذهبی و گردشگری شيراز اقدام به عکاسی مي کنند.

مظاهری‌زاده ادامه داد: پس از داوری عکس ها مراسم اختتاميه چهارمين دوره جشنواره بين‌المللی عکس “شيراز امروز” همزمان با ميلاد امام زمان (عج) به همراه برپايی نمايشگاه برگزار می شود.

وی افزود: همچنين عکس های اين جشنواره در قالب نمايشگاهی از دوم تا 5 خرداد ماه در شيراز در معرض دید علاقمندان قرار می گیرد.

گفتنی است جزييات بخش ها و آئين نامه اجرايی اين جشنواره در سایت جشنواره به نشانی festivals.shiraz.ir  موجود است.
سایر اخبار و اطلاعات ارسالی از سوی دبیرخانه جشنواره بین المللی عکس شیراز امروز بلافاصله پس از دریافت، در بخش سرخط اخبار و صفحه های اجتماعی پایگاه عکس چیلیک منتشر خواهد شد.

منبع: پایگاه عکس چیلیک