دستاورد نگاه 9عکاس در « خاکستر » به نمایش درمی آید

دستاورد نگاه 9عکاس در نمایشگاه گروهی عکس « خاکستر » همراه با رونمایی از کتاب عکس 9 در فرهنگسرای نیاوران به نمایش درمی آید.
به گزارش پایگاه عکس چیلیک آثار عکاسی تنی چند از عکاسان جوان در قالب مجموعه هایی مستقل از عصر روز جمعه 14 آبان ماه جاری در نگارخانه فرهنگسراى نياوران به نمایش گذاشته می شود.
دستاورد نگاه 9عکاس در « خاکستر » به نمایش درمی آید در نمایشگاه گروهی عکس « خاکستر » تعداد 40 قطعه عکس رنگی و سیاه سفید در اندازه های گوناگون همراه با ویدئوآرت و یک اثر پرفورمنس آرت با محتوای مفهومی به نمایش گذاشته می شود.
اسامی عکاسان صاحب اثر در این نمایشگاه گروهی به این ترتیب معرفی شده است: صله ابوطالب ، نسرین ابریشمی ، مهدیه زینی اسکویی ، ستاره اسماعیل زاده ، فتانه رحیمی ، فهیمه صفاری ، فرزانه کردی ، ارشاد مظلومی و فرشید ریاحی پناه .
مستقل از مجموعه آثار نمایشگاه عکس خاکستر ، کتابی نیز با عنوان 9 نیز به چاپ رسیده است که همزمان با گشایش نمایشگاه ، رونمایی شده و جهت عرضه در نمایشگاه ارایه می شود.
مسئولیت گردآورندگى نمایشگاه را صله ابوطالب برعهده داشته است.
در قاب متن ابتدای این نمایشگاه آمده است: ما بیننده را دعوت می کنیم تا با تصاویرمان گفتمانی آغاز کنیم … مجموعه ی حاضر حاصل تلاش نه عکاس با نه روایت متفاوت است که با تلاش و کوشش خانم صله ابوطالب گردآوری شده است …

مجموعه آثار چاپ شده در كتاب « 9 » دستاورد نگاه ٩ عكاس است که فراموش شدگى را از دريچه دلشان به تصوير كشيدند و گفتگويى را با بينندگان آغاز خواهند كرد.

نمايشگاه گروهی عکس خاکستر در ساعت ١٦ روز جمعه ١٤ آبان ماه گشايش يافته و تا ساعت ٢٠ ادامه خواهد داشت. علاقمندان می توانند تا پايان روز شنبه ٢٢ آبان ماه همه روزه از ساعت ١٠ تا ٢٠ از اين نمايشگاه عکس ديدن كنند.
نگارخانه نیاوران در تهران، ابتداى خيابان پاسداران، مقابل بوستان نياوران، فرهنگسراى نياوران، گالرى شماره ٢ واقع شده است.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید