دعوت از عکاسان به شرکت در اردوی عکاسی « راه و بیراه »

دبیرخانه دومین جشنواره سراسری عکس راه و بیراه با ارسال اطلاعیه ای به دفتر رسانه ” پایگاه عکس چیلیک “(Chiilick.com) از عکاسان کشور جهت حضور در این جشنواره دعوت به عمل آورد.
فراخوان دومین جشنواره سراسری عكس « راه و بیراه » در این اطلاعیه ضمن دعوت از عکاسان برای شرکت در دومین دوره جشنواره سراسری عکس راه و بیراه، طرح برگزاری اردوی عکاسی ویژه متقاضیان شرکت در این جشنواره نیز اطلاع رسانی شده است.

به موجب این اطلاعیه از تمامی متقاضیان دعوت شده است در صورت تمایل به شرکت در این اردوی یک روزه عکاسی، ضمن ارسال 3 قطعه فایل از نمونه آثار عکاسی به همراه خلاصه سوابق (رزومه اجرایی و هنری)به دبیرخانه این مسابقه در خواست حضور خود را مطرح کنند.

اسامی پذیرفته شدگان در این طرح یک روزه عکاسی از سوی دبیرخانه دومین جشنواره سراسری راه و بیراه اعلام و از طریفق بخش اخبار ” پایگاه عکس چیلیک ” منتشر خواهد شد.
دبیرخانه آخرین مهلت ارسال آثار و رزومه را یکشنبه 25 آبان ماه جاری و زمان برگزاری اردوی یک روزه عکاسی را جمعه 30 آبان ماه جاری یادآور شده است.
چنان چه در متن فراخوان آمده، مسئولیت ارزیابی آثار و داوری عکس های دومین جشنواره سراسری عکس راه و بیراه بر عهده: افشین شاهرودی، میر صفی اندیكلایی، مهدی معصومی گرجی می باشد.

دبیرخانه همچنین شماره تماس 09119493242 را برای پاسخگویی به پرسش متقاضیان و نشانی های الکترونیکی: Art.mmsh@gmail.com / Info@artmazandaran.ir را برای دریافت خلاصه سوابق علاقه مندان به شرکت در این اردو در نظر گرفته است.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید