« دنیای کوچک امید » در فرهنگسرای ملل

دنیای کوچک امیدنمایشگاهی از آثار عکاسی جوان علاقمند « امید جعفرنژاد » با عنوان « دنیای کوچک امید » از عصر روز یکشنبه 8 شهریورماه جاری در نگارخانه ی شماره 2 فرهنگسرای ملل گشایش می‌یابد.
به گزارش « پایگاه عکس چیلیک » در این نمایشگاه تعداد 19 قطعه عکس رنگی در اندازه های 100 در 70 سانتیمتر و 70 در 70 سانتیمتر که همه آثار با تکنیک پانوراما عکاسی شده اند به نمایش گذاشته خواهد شد.

امید جعفرنژاد در متن قاب ابتدای این نمایشگاه آورده است: « عکس‌ها تداعی‌گر دنیای کوچک ما آدم‌ها است شبیه داستان شازده کوچولو و سیاره بی 612 اش ما انسانها هرکدوم واسه خودمون دنیای کوچیکی در اطرافمون داریم هدفم از این نمایشگاه نمایش زندگی و دنیای اطرافمون و ایجاد فضایی برای تفکر و مقایسه بین کوچکی و بزرگی اون در ذهن و واقعیت هستی است…»

امید جعفرنژاد متولد دی ماه سال 1367 در شهر اراک و دانش‌آموخته کارشناسی مهندسی عمران از دانشگاه … است. وی عکاسی را علاقه مندانه به صورت خودآموز از سال 1383 دنبال کرده است.

 

 

این نمایشگاه ساعت 16 تا 20 روز یکشنبه 8 شهریورماه جاری گشایش یافته و علاقه مندان می توانند همه روزه تا پایان 14 شهریورماه از ساعت 9 تا 20 از این نمایشگاه دیدن کنند.
نگارخانه ملل در تهران ، بزرگراه صدر غرب ، خیابان قیطریه ، بوستان قیطریه ، فرهنگسرای ملل ، نگارخانه شماره دو واقع شده است.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید