دوره آموزشی سه روز با عکاسان در قم آغاز شد

با همت مرکز آموزش عالی علمی کاربردی فرهنگ و هنر شهر قم ، دوره آموزشی سه روز با عکاسان در قم آغاز شد.
نخستین دوره آموزشی «سه روز با عکاسان استان قم» روز سه شنبه در مرکز آموزش عالی علمی کاربردی فرهنگ و هنر قم آغاز به کار کرد.

به گزارش پایگاه عکس چیلیک ، در این کارگاه آموزشی؛ نشست های تخصصی و پانل های تصویری به همراه نمایش و نقد آثار عکاسان برگزار می شود که در روز نخست این دوره آموزشی، کارگاه آموزشی عکاسی سه بُعدی و پانوراما توسط سید حسن اطیابی و نشست های تخصصی عکس آیینی (امیر حسامی نژاد)، سیر تحول عکاسی در جهان و نگاهی به ایران (کمال الدین شاهرخ، عضو هیات مدیره انجمن عکاسان ایران) و تهیه، تدوین و نشر کتاب عکس (کمال الدین شاهرخ) برگزار شد.

 

در دومین روز این دوره آموزشی، 29 اردی بهشت جاری، کارگاه آموزشی عکاسی تبلیغات توسط یدالله ولی زاده، رئیس انجمن عکاسان تبلیغاتی و صنعتی ایران و نشست های تخصصی عکاسی تبلیغات (حامد فخاران)، شناخت های لازم فرهنگی در عکاسی (ابراهیم سلیمانی) و عکاسی با تلفن همراه (موبوگرافی) با حضور محمد مهدی عظیمی برگزار می شود.
در سومین روز دوره مذکور نیز، 30 اردی بهشت ماه جاری، کارگاه آموزشی نورپردازی و شناخت تجهیزات توسط مصطفی خلیلی و نشست های تخصصی عکاسی تئاتر (مصطفی معراجی)، اقتصاد در هنر و عکاسی (احمد نوروزی) و عکاسی طبیعت (حسین قدیانی) ترتیب می یابد.

این دوره آموزشی از سلسله کارگاه های آموزشی، نشست تخصصی و پانل های سه روز با عکاسان استان قم است که از ساعت 9 تا 13 در مرکز آموزش عالی علمی کاربردی فرهنگ و هنر استان قم واقع در خیابان کلهری، کوچه 23 برگزار می شود.

مطابق با اظهارات برگزارکننده، شرکت در این برنامه برای تمامی علاقه مندان و دانشجویان آزاد و رایگان می باشد و متقاضیان حضور در هر یک از کارگاه های آموزشی نسبت به پرداخت ده هزار تومان بایستی اقدام نمایند.
مرکز آموزش عالی علمی کاربردی فرهنگ و هنر استان قم، وابسته به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم و زیر نظر دانشگاه علمی کاربردی کشور در سال 1382 تاسیس شده است.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید