دومین سفر عکاسان به شرکت تعاونی ها برگزار می شود

دبیرخانه سومین جشنواره عکس تعاون ، از برگزاری دومین سفر گروهی عکاسان به شرکت تعاونی های برتر در حوزه استان تهران خبر داد .
به گزارش پایگاه عکس چیلیک در این سفر که قرار است روز دوشنبه 9 آذرماه سال جاری برگزار شود ، عکاسان از مقابل دفتر این رسانه به یکی از شرکت تعاونی های برتر در استان البرز منتقل شده و به عکاسی از مراحل کار ، خط تولید و سایر فرآیندهای مربوط به این شرکت تولیدی به عکاسی خواهند پرداخت .

شرکت تعاونی « مهدی سروری » با اشاره به ظرفیت محدود پذیرش عکاسان ، به انجام هماهنگی و صدور مجوزهای لازم برای عکاسی از شرکت های تعاونی اشاره کرد و یادآور شد : موضوع های کاری گوناگونی از جمله تولید داروهای گیاهی و شیمیایی ، معدنی ، محصولات غذایی ، پرورش شترمرغ ، قالی بافی ، صنایع دستی ، ماهیگیران و … در متن این سفرها قرار گرفته است تا متقاضیان بتوانند از شرایط حضور و امکان عکاسی از فرصت های فراهم آورده شده در ساعات کاری کارگران شرکت های تعاونی بهره برداری نمایند .

سروری برگزاری این سفرهای نیم روزه عکاسی را به شکل مداوم و هفتگی ، زمینه ساز حضور آثار شاخص عکاسان متقاضی در سومین دور جشنواره عکس تعاون دانست که با تمرکز بر شرکت تعاونی ها برگزار می شود .
لازم به ذکر است چندی قبل نخستین سفر عکاسان متقاضی از تهران به استان مرکزی برگزار شد(+) که در آن عکاسان در شرکت تعاونی محصولات غذایی برتر حضور یافته و پس از دریافت اطلاعات لازم از تمامی موقعیت های انبار ، آزمایشگاه کنترل کیفی ، سالن های تولید و بسته بندی و ارسال به عکاسی پرداختند .
علاقه مندان می توانند جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و یا اعلام همراهی و حضور و انجام مراحل ثبت نام با شماره های : 88348824 و یا 09122797717 در تماس باشند .

برای ثبت نام در دومین تور عکاسی تعاون ایـنـجــــا کلیک کنید.

منبع : پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید