دومین شماره فصلنامه ی ” تصویرنامه ” منتشر شد

دومین شماره فصلنامه ی دومین شماره ی مجله ی ” تصویرنامه ” با رویکرد فرهنگی-هنری به مدیریت ” کورش ادیم ” و سردبیری ” هوشیار انصاری فر ” و در 208 صفحه منتشر شد.

در گالری این شماره ی مجله 13 عکس از دو مجموعه ی ” زاگرس نشین ها ” و” گرم خانه ” کاوه کوثری منتشر شده و عکاس در مورد روند شکل گیری این دو مجموعه نوشته ای تحت عنوان: لنز نرمال و اضطراب عکاس ارائه داده است و حامد یوسفی نیز در مطلبی با عنوان: عکس هایی که به آدم ها صفت نمی دهند در مورد عکاس فوق و نگاهِ استنادی اش توضیحاتی می دهد.

از دیگر عکس های جالب توجه منتشر شده در این شماره ی مجله عکس هایی است که به همراه خاطراتِ محمد زرفام در جنگِ ویتنام منتشر شده. او که تنها خبرنگارِ ایرانی حاضر در جنگِ ویتنام بوده جز اولین فیلمبرداران استخدام شده در تلویزیون ملی وقت است که با هدف پوشش تصویریِ جنگ ویتنام برای تلویزیون ملی ایران به آن جا رفته. او بعدها تحصیلاتش را در همین حوزه در فرانسه و آمریکا ادامه داده است.

«تصویرنامه» در دویست و هشت صفحه و با قیمت 10000 تومان به تازگی منتشر شده و روی دکه‌های روزنامه‌فروشی و پیشخوان کتاب فروشی‌ها قرار گرفته است.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید