« راز واره های تصویر » در فرهنگ سرای معرفت

نگار خانه فرهنگ سرای معرفت در ادامه فعالیت های هنری خود” سلسله نشست های نقد در عکاسی” را برگزار می کند.
به گزارش ” پایگاه عکس چیلیک “(Chiilick.com) به نقل از روابط عمومی فرهنگ سرای معرفت، سلسله نشست های نقد عکاسی با حضور استاد کاوه فرزانه در 7 جلسه 3 ساعت ه از روز یکشنبه 13 اردی بهشت ماه هر یکشنبه از ساعت 16 تا 19 برگزار می شود.
در این سلسله نشست ها مباحثی چون: نقد و خوانش عکس، آشنایی با مفاهیم اولیه نقد علمی – نظری، ترکیب بندی مبانی سواد بصری، نماد ها، نشانه ها و اسطوره ها، مفهوم زمان و مکان در نقد، سلف پرتره و مفاهیم آن، اتاق تاریک، اتاق روشن، تاثیر سبک های ادبی، فلسفی و هنری در عکاسی مورد طرح و بحث قرار می گیرد.

راز واره های تصویر در فرهنگ سرای معرف

کاوه فرزانه متولد بهمن ماه سال 1346 و دانش آموخته مهندسی ساختمان از دانشگاه تبریز است. ایشان چندی است با حضوری فعال در عرصه عکاسی مباحثی همچون نقد و تاویل عکس و موضوع هایی در مسیر تالیف را دنبال می کند.
مسئول برگزاری این نشست ها از علاقه مندان به هنر عکاسی دعوت می کند جهت ثبت نام از تاریخ 29 فروردین ماه به نگارخانه معرفت واقع در تهران، میدان شهر زیبا، بلوار شهران، بعد از زیرگذر همت، مراجعه و یا جهت کسب اطلاعات بیشتربا شماره تلفن 44301444 تماس حاصل کنند.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید