رتبه بندی مشارکت استانی عکاسان در دور دوم جشنواره عکس تعاون

دبیرخانه جشنواره عکس تعاون آمار مشارکت عکاسان و شرکت کنندگان دور دوم این جشنواره را محاسبه و معرفی کرد .

به گزارش پایگاه عکس چیلیک به نقل از دبیرخانه جشنواره عکس تعاون ، همچنان پایتخت رتبه بندی استانها در مشارکت جشنواره تعاونتهران در صدر مشارکت حضور عکاسان قرار گرفته است و پس از تهران ، استان های : اصفهان ، گیلان ، آذربایجان شرقی ، مرکزی ، زنجان ، اردبیل ، کردستان ، البرز و گلستان در رتبه های بعدی مشارکت حضور دارند .
این آمار در ادامه استان های : آذربایجان غربی ، فارس ، خراسان رضوی ، کرمانشاه ، بوشهر ، چهارمحال بختیاری ، خراسان شمالی ، همدان ، خوزستان ، کهگیلویه و بویراحمد را در مراتب بعدی حضور معرفی کرد و پایین ترین سطح حضور و فعالیت و مشارکت را از آنِ استانهایی چون: لرستان ، یزد ، قزوین ، ایلام ، خراسان جنوبی ، مازندران ، قم ، سمنان ، کرمان ، هرمزگان و سیستان و بلوچستان برشمرد .
تعیین سطح مشارکت حضور عکاسان استان های مختلف کشور آماری است که پس از برگزاری دور نخست(+) جشنواره عکس تعاون نیز از سوی دبیرخانه ، مورد انتشار قرار گرفت تا در ادوار متوالی میزان حضور، مشارکت و سطح توانایی عکاسان شرکت کننده و راه یافته مورد تحلیل و بررسی قرار گیرد.
دبیرخانه جشنواره عکس تعاون وعده کرده است تا پس از پایان یافتن امور مربوط به کدگذاری فایل عکس های رسیده به سومین دوره این جشنواره ، آمار مشارکت عکاسان و شرکت کنندگان استان های مختلف کشور را منتشر کرده و در اختیار سایر رسانه ها قرار دهد .
این دبیرخانه در ادامه از امکان ارسال و برگزاری مجموعه آثار نمایشگاه ادوار نخست و دوم به مراکز متقاضی یاد کرد و افزود : عکس های راه یافته به زودی در شهرهای بوشهر ، بجنورد، اردبیل ، آبادان و… به نمایش عمومی گذاشته شده و نمایشگاه های دیگر در سایر مراکز متقاضی پس از برنامه ریزی، معرفی خواهند شد .

دبیری این جشنواره را « مهدی سروری » بر عهده دارد و مسئولیت ارزیابی و داوری فایل عکس های رسیده به سومین دور جشنواره عکس تعاون را : جواد گلزار خرم ، محمد نیک عهد و مهناز نورالهی فرد عهده دار می باشند .

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید