زرین دست و میلانی به سومین «ده روز با عکاسان» می‌آیند

 

علیرضا زرین دست و تهمینه میلانی به سومین دورۀ «ده روز با عکاسان» می‌آیند
علیرضا زرین دست و تهمینه میلانی با حضور در سومین روز برنامه «ده روز با عکاسان» که از سوی انجمن عکاسان سینمای ایران برگزار می‌شود حضور یافته و به تاثیر عکاسی در سینما و ارتباط آن با هنر هفتم می‌پردازند.

عکاسان تبلیغات، میهمان نخستین روز «ده روز با عکاسان» به گزارش روابط عمومی انجمن عکاسان ایران، برنامه «ده روز با عکاسان» که هر روز به یکی از هفت انجمن شرکت‌کننده اختصاص دارد در سومین روز خود از سوی انجمن عکاسان سینمای ایران برگزار می‌شود.

در بخش اول این برنامه از ساعت 16 ایل 16:30 هیات مدیره این انجمن سخنرانی می‌کنند و از ساعت 16:30 الی 18 علیرضا زرین‌دست، فیلمبردار برجسته سینمای ایران در مورد «عکاسی سینما» صحبت خواهد کرد.
در ادامه از ساعت 18 الی 18:30 فیلم پخش می‌شود و در بخش پایانی تهمینه میلانی، کارگردان شناخته شده سینما نیز درباره «سینما و نقش عکاسی در آن» سخنرانی ایراد می‌کند.

در سومین دوره «ده روز با عکاسان» تمامی گالری‌های خانه هنرمندان ایران به طور همزمان به این برنامه تعلق گرفته است که به همین منظور گالری بهار به انجمن عکاسان ایران، گالری تابستان به انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران، گالری نامی به انجمن عکاسان خانه تئاتر ایران، گالری میرمیران به انجمن عکاسان سینمای ایران، گالری پاییز به انجمن عکاسان میراث فرهنگی، گالری زمستان به انجمن عکاسان تبلیغاتی و صنعتی ایران و گالری ممیز به انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس اختصاص داده شده است.
سومین دوره «ده روز با عکاسان» با دبیری ابراهیم صافی از 21 الی 30 دی سال 93 در خانه هنرمندان ایران به نشانی خيابان طا‌لقاني، خيابان موسوي شمالي (فرصت)، ضلع جنوبی باغ هنر برگزار می‌شود.

سایر اخبار و اطلاعات ارسالی از دبیرخانه انجمن عکاسان ایران، بلافاصله پس از دریافت، در بخش اخبار این رسانه منتشر خواهد شد.

 


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید