زمان برگزاری اردوی ملی عکس تعزیه لامـِـرد اعلام شد

دبیرخانه نخستین اردوی عکس تعزیه شهرستان لامرد در استان فارس از عدم تمدید مهلت ثبت نام در این اردو خبر داد.
به گزارش ” پایگاه عکس چیلیک ” به نقل از دبیرخانه برگزاری این اردو، اعلام شده است که مدت زمان ثبت نام عکاسان و علاقه مندان در این اردو به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

فراخوان نخستین اردوی ملی عکس تعزیه لامـِـرد

علی اسدی مدیر روابط عمومی نخستین اردوی ملی عکس تعزیه به میزبانی لامرد از عدم تمدید مهلت ثبت نام شرکت کنندگان در این اردو خبر داد.
وی ابراز داشت: مهلت ثبت نام جهت حضور در این اردو تا تاریخ 15مهرماه جاری خواهد بود که این تاریخ به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

اسدی همچنین خاطر نشان کرد: علاقه مندان و داوطلبان مي بايست رزومه (بيوگرافی) خود را که در آن فعاليت های عکاسی شان ذکر شده، حداکثر تا تاريخ 15 مهرماه به همراه شماره تماس ثابت و همراه به صورت يک فايل « ورد (word) » به نشانی الکترونيکی lamerdaks@Gmail.com ارسال کنند.

علی اسدی به ترکیب بندی اردوی ملی عکس تعزیه لامرد اشاره کرد و گفت: در کنار عکاسان مطرح و حرفه ای، استعدادهای جدید هنر عکاسی نیز از سراسر کشور حضور خواهند داشت، تا علاوه بر دست یابی به اهداف برگزاری اردو، شاهد تجربه اندوزی نیروهای جوان در کنار دیگران عکاسان باشیم.

گفتنی است نخستین اردوی ملی عکس تعزیه به میزبانی لامرد در تاریخ های 11، 12 و 13 آبان ماه مصادف با هشتم تا دهم ماه محرم برگزار خواهد شد.
عکاسان منتخب در این اردو‌ها از امکان شرکت در دو کارگاه تخصصی عکاسی پیرامون موضوع فراخوان در دو شب متوالی نیز برخوردار خواهند بود.

پس از اتمام اردو، جشنواره ای با همین موضوع برگزار خواهد شد که همه عکاسان منتخب ملزم به شرکت در آن هستند(فراخوان این جشنواره متعاقبا اعلام خواهد شد)

دیدگاهتان را بنویسید