سخنرانی محسن راستانی در «ده روز با عکاسان»

محسن راستانی که سه قطعه از کتاب «زمان سخت» او در مراسم افتتاحیه سومین برنامه «ده روز با عکاسان» خریداری شد، 29 دی در خانه هنرمندان سخنرانی می‌کند.
به گزارش روابط عمومی انجمن عکاسان ایران، برنامه «ده روز با عکاسان» در آخرین روز برگزاری نشست‌های خود میزبان انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس است. در نوبت صبح این روز که دوشنبه، 29 دی در خانه هنرمندان برگزار می‌شود، محمد غفوری از ساعت 10:30 الی 12:30 کارگاه «عکاسی مستند» برگزار می‌کند و در نوبت ظهر هم از ساعت 13:30 الی 15:30 کارگاه علی فاطمی با موضوع ‌«مدیریت رنگ در عکاسی و چاپ» برپا می‌شود.

در ادامه از ساعت 15:30 الی 17:30 پانل «عکاسان جوان و عرصه دفاع مقدس» با کارشناسی فرهاد سلیمانی و حضور حسین بهرامی، حسن قائدی، سعید فرجی و فاطمه بهبودی برگزار می‌شود.
در بخش پایانی هم از ساعت 18:30 الی 20 محسن راستانی، عکاس شناخته شده ایرانی به این پرسش پاسخ می‌دهد که «چگونه یک مجموعه عکس شکل می‌گیرد؟»
در سومین دوره «ده روز با عکاسان» تمامی گالری‌های خانه هنرمندان ایران به طور همزمان به این برنامه تعلق گرفته است که به همین منظور گالری بهار به انجمن عکاسان ایران، گالری تابستان به انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران، گالری نامی به انجمن عکاسان خانه تئاتر ایران، گالری میرمیران به انجمن عکاسان سینمای ایران، گالری پاییز به انجمن عکاسان میراث فرهنگی، گالری زمستان به انجمن عکاسان تبلیغاتی و صنعتی ایران و گالری ممیز به انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس اختصاص داده شده است.
سومین دوره «ده روز با عکاسان» با دبیری ابراهیم صافی از 21 الی 30 دی سال 93 در خانه هنرمندان ایران به نشانی خيابان طا‌لقاني، خيابان موسوي شمالي (فرصت)، ضلع جنوبی باغ هنر درحال برگزاری است.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید