1. خانه
  2. اخبار
  3. سایر خبرها
  4. سومین دورۀ « ده روز با عکاسان » برگزار می‌شود
سومین دورۀ « ده روز با عکاسان » برگزار می‌شود

 

با اختصاص تمام نگارخانه های خانه ی هنرمندان ایران، سومین دورۀ « ده روز با عکاسان » برگزار می‌شود.
سومین رویداد « ده روز با عکاسان » دی ماه ۱۳۹۳ با مشارکت هفت انجمن‌ تخصصی عکاسی در تمامی نگارخانه های خانه ی هنرمندان ایران برگزار می‌شود.
به گزارش ”  پایگاه عکس چیلیک “(Chiilick.com) به نقل از روابط عمومی انجمن عکاسان ایران، سومین دورۀ « ده روز با عکاسان » که از سوی انجمن عکاسان ایران در آستانۀ برگزاری است، سعی دارد تا این بار متفاوت‌ تر از دو سال گذشته برگزار شود.
” انجمن عکاسان ایران “ در نظر دارد این دوره را با مشارکت انجمن‌ها و تشکل‌های تخصصی عکاسی برگزار کند و از این طریق زمینه‌ مشارکت طیف‌ های مختلف جامعه عکاسان و معرفی ظرفیت‌ های شاخه‌های متفاوت این رشته هنری را ایجاد کند.

این برنامه با حضور هفت عنوان انجمن تخصصی عکاسی شامل: انجمن عکاسان ایران، انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران، انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس، انجمن عکاسان تبلیغاتی و صنعتی ایران، انجمن عکاسان میراث فرهنگی ایران، انجمن عکاسان سینمای ایران، انجمن عکاسان تئاتر و سایت‌ های تخصصی عکس وعکاسی برگزار می‌شود.
“مسعود زنده روح کرمانی “ریاست انجمن عکاسان ایران
، هدف از برگزاری این رویداد را، نگاه کاربردی و تخصصی به عکاسی در قالب نمایش آثار، نشست‌های تخصصی، نمایش فیلم و برگزاری کارگاه‌های آموزشی تخصصی توسط هر یک از انجمن ها و تشکل های عکاسی برشمرد و افزود: نگاه کلی به این برنامه کاملا خاص و هنرمندانه به آثار نمایشگاهی، برگزاری نشست‌های تخصصی میان رشته‌ای و درنظر گرفتن ژانر انتخابی انجمن‌های عکاسی است. هر انجمن تخصصی بر اساس توانایی و امکانات خود یک فیلم کوتاه تخصصی در خصوص ژانر خود بر اساس اعلام و تایید برگزارکنندگان به نمایش در می‌آورد و این فیلم‌ها در روزهای تخصصی هر انجمن به نمایش در می‌آیند.

از دیگر ویژگی‌های این دوره اختصاص تمامی نگارخانه های خانه ی هنرمندان ایران به طور همزمان به برنامه « ده روز با عکاسان » است که به همین منظور نگارخانه ی بهار به انجمن عکاسان ایران، نگارخانه ی تابستان به انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران، نگارخانه ی نامی به انجمن عکاسان خانه تئاتر ایران، نگارخانه ی میرمیران به انجمن عکاسان تبلیغاتی و صنعتی ایران، نگارخانه ی پاییز به انجمن عکاسان میراث فرهنگی، نگارخانه ی زمستان به انجمن عکاسان سینمای ایران و نگارخانه ی ممیز به انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس اختصاص داده شده است.
سومین دوره « ده روز با عکاسان » از ۲۱ تا ۳۰ دی ماه جاری در خانه ی هنرمندان ایران به نشانی: تهران، خیابان طا‌لقانی، خیابان موسوی شمالی (فرصت)، ضلع جنوبی باغ هنر برگزار می‌شود.

پیشین
فراخوان اردوی جشنواره ملی عکس شهر بهارنارنج «ساری»
پسین
نمایشگاه عکس « چشم آسمان » در اصفهان

دیگر اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست