فراخوان سومین مسابقه عکاسی صنعت تاسیسات

پیرو برگزاری موفقیت آمیز دو دوره مسابقه عکاسی صنعت تاسیسات ، دبیرخانه سومین دوره مسابقه عکاسی صنعت تاسیسات مستقر در شرکت پاکمن با ارسال فراخوان این مسابقه به دفتر رسانه پایگاه عکس چیلیک اطلاع رسانی پیرامون این مسابقه را به شکل رسمی آغاز کرد .

در ابتدای فراخوان دریافتی از دبیرخانه سومین مسابقه عکس تاسیسات چنین امده است : به دلیل نوآوری ها و پیشرفت های وسیع تکنولوژی در مباحث تاسیساتی، محور اصلی سومین دوره مسابقه عکاسی صنعت تاسیسات با عنوانتکنولوژی نویندر نظر گرفته شده است.
برگزیدگان این مسابقه عکاسی 26 آذرماه سال 1394 همزمان با روز برگزاری دومین همایش تکنولوژی بخار در دانشگاه صنعتی اصفهان معرفی و جوایز ایشان به حضورشان تقدیم می شود . همچنین نمایشگاهی متشکل از 30 عکس برتر در محل همایش برگرار خواهد شد.

نکته مهم اینکه استفاده از تکنیک فتومونتاژ ممنوع می باشد. علاقه مندان به شرکت در مسابقه در نظر داشته باشند که جهت تکریم تلاش شرکت کنندگانی که اهتمام بیشتری به کیفیت تصویری و محتوایی عکس خود داشته باشند، امتیاز ویژه ای برای آثار آنها در نظر گرفته می شود.

 • مسابقه صنعت نفتثبت نام  و نحوه ارسال آثار:
  1- شرکت در مسابقه عکاسی رایگان و برای عموم آزاد می باشد.
  2- علاقه مندان برای ارسال آثار خود پس از مطالعه قوانین شرکت در مسابقه، ابتدا باید فرم اطلاعات مورد نیاز را تکمیل وآثار خود را به صورت آنلاین در سایت بارگذاری کنند و یا در صورت عدم دسترسی به ثبت آنلاین، از طریق پست یا ایمیل اقدام نمایند.

نکته :
1- ثبت نام و ارسال عکس به صورت آنلاین : ابتدا باید در سایت ثبت نام کرده و پس از تکمیل فرم اطلاعات، آثار خود را به صورت آنلاین ثبت کنند.
آدرس وب سایت : www.steamtechnologyconf.com
2– ثبت نام و ارسال آثار از طریق ایمیل : ابتدا فرم اطلاعات را از سایت مسابقه دانلود کرده و پس از تکمیل فرم، به همراه پوشه آثار، به آدرس info@steamtechnologyconf.com و یا hvacphoto@gmail.com ارسال کنند.
موضوع (subject) ایمیل : نام شرکت کننده در مسابقه عکاسی
چنانچه حجم عکس های ارسالی به نحوی بوده که امکان ارسال یکباره وجود نداشته باشد، خواهشنمد است عکس ها را طی چند ایمیل ارسال نموده و موضوع (subject) ایمیل را شماره بندی کنید.

دانلود فرم ثبت نام مسابقه عکاسی
3- ثبت نام و ارسال آثار از طریق پست : ابتدا فرم اطلاعات را از سایت مسابقه دانلود کرده و سپس فرم تکمیل شده را به همراه پوشه آثار به شکل لوح فشرده به آدرس دبیرخانه ارسال کنند.
نشانی دبیرخانه سومین مسابقه عکاسی صنعت تاسیسات: تهران، میدان آرژانتین، خیابان احمد قصیر (بخارست)، کوچه دهم، شماره 2 ، طبقه چهارم، شرکت پاکمن
تلفن : 42362 داخلی 512 و  506

 •  جوایز:
  نفر اول: یک سکه تمام بهار آزادی + یک ربع سکه بهار آزادی+ تندیس+ لوح تقدیر
  نفر دوم: یک نیم سکه بهار آزادی + یک ربع سکه بهار آزادی+ تندیس+ لوح تقدیر
  نفر سوم: یک ربع سکه بهار آزادی + یک ربع سکه بهار آزادی+ تندیس+ لوح تقدیر
 • داوری : هیات داوری سومین مسابقه عکاسی صنعت تاسیسات به شکل تخصصی متشکل از دو نفر از عکاسان مجرب در حوزه تاسیسات و یکی از کارشناسان امر از سوی شرکت پاکمن به عنوان برگزارکننده تعیین و معرفی خواهند شد .
 • قوانین شرکت مسابقه عکاسی تکنولوژی نوین
  1- عکسها مي توانند رنگي، سياه و سفيد، ثبت آنالوگ يا ديجيتال باشد. همچنین باید با فرمت JPEG ، اندازه 20*30 ، وضوح ۳۰۰ dpi ، و حجم هر عکس حد اکثر 3 MB باشد.
  2- ويرايش های نرم افزاری که جنبه اسنادی عکس را مخدوش کند، ممنوع است. لازم به ذکر است تراز نور و کنتراست، تنظيم و کنترل رنگ، کراپ و تقويت شارپنس در حدی که جنبه اسنادی عکسها را از بين نبرد، مجاز است. فتومونتاژ، HDR (به نحوی که تفاوت بسیاری با اصل عکس ایجاد شود) ممنوع است. در صورتی که از بین عکس های HDR شده جز برگزیدگان نهایی انتخاب شود، اصل عکس بدون ادیت نیز درخواست و مقایسه می شود.
  3- علاقه مندان مي توانند حداکثر 10 عدد از آثار خود را با شرايط ذکر شده به وبسایت ارسال نموده و نيازی به پرينت يا نسخه چاپ شده نمی باشد.
  4- بهتر است برای هر عکس عنواني انتخاب شده و در فرم درخواست شرکت در مسابقه قيد گردد. در صورت نداشتن عنوان، ذکر شود: “بدون عنوان”
  برای نامگذاری عکسها يک پوشه با نام صاحب اثر ايجاد شود و تمامی عکس ها به شکل زير در آن نامگذاری گردد. برای مثال اگر نام عکاس علی حسينی است، ابتدا نام خانوادگی، سپس نام و سرآخر شماره ترتيب به زبان انگليسی نوشته شود.
  Hoseini Ali 1
  Hoseini Ali 2

  در صورت ارسال آثار به صورت لوح فشرده، می بایست نام، نام خانوادگي و شماره تلفن تماس خود (همراه يا ثابت به همــراه کد شهر مربوطه) را با ماژيک مخصوص روی آن نوشته شود.
  5- نگاتيو اثر و در مورد عکسهای ديجيتال (فايل اصلي عکس) بايد نزد صاحب عکس موجود باشد. دبيرخانه سومین مسابقه عکاسی صنعت تاسیسات ارسال کننده را صاحب اثر تلقی نموده و در صورت اثبات خلاف آن در هر مرحله، اثر ارسالی حذف شده و دبيرخانه مسئوليتی در قبال آن نخواهد داشت.
  6- لوح های فشرده ارسالي عودت داده نمی شوند و پس از پايان مراسم اختتامیه سومین مسابقه عکاسی صنعت تاسیسات معدوم می گردند.
  7-  تکميل فرم درخواست شرکت در فراخوان سومین مسابقه عکاسی صنعت تاسیسات و ارسال عکس به معنای اعلام موافقت با تمامی مقررات جشنواره می باشد و تصميم گيری در مورد مسائل پيش بينی نشده به عهده برگزار کننده جشنواره است.
  8- شرکت پاکمن حق دارد آثار ارسالی را به منظور معرفی صنعت تاسيسات در مجله عمومی پندار پيروزی و مجله صنعت تاسيسات به چاپ رسانده و نيز از عکسها در نمايشگاه برای بازديد عموم استفاده نمايد.
  9- تصمیم گیری در مورد مسایل پیش بینی نشده به عهده دبیرخانه سومین مسابقه عکاسی صنعت تاسیسات می باشد.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید