1. خانه
  2. اخبار
  3. سایر خبرها
  4. شصت وپنجمین تورعکاسی چیلیک به تاکستان می رود
شصت وپنجمین تورعکاسی چیلیک به تاکستان می رود

مسئول برنامه ریزی و طراحی تورهای عکاسی پایگاه عکس چیلیک از برگزاری شصت وپنجمین تور عکاسی این رسانه به مقصد شهرستان تاکستان خبر داد.
پایگاه عکس چیلیک پس از گذر از نخستین دوره جشنواره تورهای عکاسی چیلیک در نظر دارد مطابق با برنامه های اعلام شده در بخش تورهای آینده پایگاه عکس چیلیک، مقصد نخستین تور تابستانی این پایگاه عکاسی با هدف مستندسازی سبک و سیاق یک روز زندگی کارگران خشت زنی و خانواده ایشان، منطقه تاکستان واقع در استان قزوین قرار داده و نشست آموزشی و توجیهی پیش از تور و نشست های ارزیابی و بررسی آثار همسفران پس از برگزاری این تور عکاسی را برگزار نماید.
همسفران – به یاری پروردگار – مطابق برنامه با حضور و همراهی کارشناس عکاسی گروه، در سحرگاه پنجشنبه ۳۰مردادماه سال جاری از مقابل دفتر ” پایگاه عکس چیلیک ” آماده حرکت شده و مطابق با راهنمایی های لازم و اطلاعات دریافتی به عکاسی می پردازند.

آنچه لازم به تاکید است برگزاری نمایشگاهی از عکس های همسفران این تور و تورهای گذشته به این مقصد می باشد که با هدف نمایش عکس های برتر چهره(پرتره) برنامه ریزی شده است.
مهمترین اهداف برگزاری تورهای عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” شناسایی استعدادها و جذب علاقمندان و دوستداران هنر عکاسی در محیطی علمی، سالم و صمیمی است تا ضمن شرکت در فضایی عکاسانه از تاثیر شرایط کارگاهی و آموزش غیرمستقیم عکاسی بهره های لازم را برده و تجارب اولیه و تکمیلی خود را در زمینه عکاسی های: روایی، مستند اجتماعی، طبیعت، فرم و مفهومی افزایش دهند.
همسفران این تور در نهایت به یاری خداوند، شامگاه پنجشنبه، به محل آغاز حرکت در مقابل دفتر پایگاه در تهران بازخواهند گشت.
لازم به تاکید است برنامه ریزی، پذیرش و برگزاری تورهای عکاسی چیلیک، به شکل مستقل صورت گرفته و مراتب اطلاع رسانی آن برای حضور همسفران در سطوح گوناگون: دانشجویان، علاقه مندان، هنرجویان، عکاسان و … از طریق دفتر پشتیبانی این رسانه خواهد بود.

این در حالی است که همسفران با مشارکت در انعکاس گزارش تصویری تور و حضور در دفتر ” پایگاه عکس چیلیک ” نشستی را با مضمون نقد و بررسی سفر، نمایش و گفتگو پیرامون عکس های ثبت شده و انتخاب عکس های برتر این تور عکاسی در محل دفتر ” پایگاه عکس چیلیک ” تجربه خواهند کرد.
تمامی همسفران این تور عکاسی نیز همچون سایر همسفران تورهای عکاسی چیلیک از امکان مشارکت در فعالیت های مربوط به همسفران تورهای عکاسی پایگاه عکس چیلیک برخوردارند.
لازم به ذکر است مبدا حرکت تورهای عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” از دفتر این رسانه واقع در ضلع شمالی میدان هفت تیر در تهران می باشد.
تورهای آتی ” پایگاه عکس چیلیک “ با هدف عکاسی از: کلوت کرمان، غار کتله خور در استان زنجان، اردبیل، پل ورسک و شیرگاه، جنگل های انزلی و کپورچال، تالاب های انزلی و میانکاله، تبریز و کندوان، تفرش، پلور، روستا و کویر ورزنه، منطقه ییلاقی لنگرود، غار رودافشان، عشایر دشت مغان، جنگل ناهارخوران گرگان، شهر کرد، طبیعت آستارا و … در دست هماهنگی وطراحی است که پس از برنامه ریزی معرفی خواهند شد.
علاقمندان جهت طرح سایر پرسش ها و دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون نحوه برگزاری، با شماره اصلی دفتر پایگاه: ۸۸۳۴۸۸۲۴ و یا مسئول تور ۰۹۱۲۲۷۹۷۷۱۷ تماس حاصل نموده و یا برای اعلام حضور و همچنین ثبت نام در هر یک از تورهای عکاسی ” ایـنـجـا “ کلیک کنند.
—————————————————————————————————————————————————————
برای مشاهده گزارش تورهای برگزار شده “ ایـنجـا ” و جهت مشاهده تورهای عکاسی آتی این رسانه “ ایـنـجـا ” کلیک کنید.

پیشین
کریم متقی: هنر “عکاسی” در بطن “جامعه” شکل می گیرد
پسین
نگارخانه چیلیک میزبان جشنواره « ایران شناسی »

به تازگي منتشر شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست