شهرام جعفری: زمان عکاسی از مواد غذایی کوتاه است

شهرام جعفری: زمان عکاسی از مواد غذایی کوتاه است

برگزارکننده کارگاه «عکاسی از مواد غذایی» معتقد است موضوعی که باعث تمایز این شاخه از دیگر شاخه‌های عکاسی می‌شود، کوتاه بودن زمان است.

به گزارش روابط عمومی انجمن عکاسان ایران، اولین روز از برنامه «ده روز با عکاسان» با برگزاری دو کارگاه تخصصی برگزار شد.
در دومین کارگاه که از ساعت 13:30 الی 15:30 در خانه هنرمندان برگزار شد، شهرام جعفری به موضوع «عکاسی تخصصی مواد غذایی» پرداخت. او در این کارگاه به بیان تجربه‌ها و مباحثی که در این شاخه عکاسی مطرح است، پرداخت. بعد از اتمام کارگاه از او در مورد تفاوت عکاسی از مواد غذایی با دیگر شاخه‌های عکاسی پرسیدیم. او در توصیف خصوصیات این نوع عکاسی گفت:«ویژگی خاص عکاسی از مواد غذایی این است که به دلیل کوتاه بودن زمان عکاسی، پیچیدگی‌های خاص خود را دارد، سلیقه در آن بسیار اعمال می‌شود و سفارش دهنده‌ها و کمپانی‌ها سلیقه‌های شخصی خود را در عکاسی مواد غدایی اعمال می‌کنند.»

شهرام جعفری: زمان عکاسی از مواد غذایی کوتاه است

او ادامه داد:«این ویژگی‌ها باعث شده است عکاسی از مواد غذایی با دیگر زمینه‌های عکاسی مثل عکاسی از موبایل و دیگر محصولات که مورد عکاسی قرار می‌گیرند، متفاوت شود. در واقع در عکاسی مواد غدایی یک نوستالژی مورد نظر است.»

او در مورد جایگاه این شاخه عکاسی در ایران گفت:«عکاسی مواد غدایی در ایران به سمت و سوی خوبی می‌رود.»
او همچنین کارگاه برگزار شده را خوب توصیف کرد و برگزاری سومین دوره «ده روز با عکاسان» را فوق‌العاده دانست و گفت که نظر مثبتی به این برنامه دارد.

سایر اخبار و اطلاعات ارسالی از دبیرخانه انجمن عکاسان ایران، بلافاصله پس از دریافت، در بخش اخبار این رسانه منتشر خواهد شد.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید