طبیعت نگاره های شفیع نیا در نگارخانه هنر ساری

نمایشگاهی از آثار عکاسی و طبیعت نگاره های عکاس مازنی ” حسین شفیع نیا ” از روز پنجشنبه 14 اسفندماه جاری در نگارخانه هنر شهر ساری گشایش می یابد.
به گزارش ” پایگاه عکس چیلیک “(Chiilick.com) این نمایشگاه دربرگیرنده 50 قطعه عکس رنگی از طبیعت شمال کشور می باشد که عکاس در طی سالها حضور در موقعیت های مناسب فصلی و منطقه ای عکاسی کرده است و هم اینک با هدف فروش آثار در این نگارخانه ارایه کرده است.
” حسین شفیع نیا ” در سال 2013 نیز به دعوت دولت آلمان نمایشگاهی از آثار عکاسی اش را با عنوان ” ایرانی دیگر” در هانوفر برگزار کرده بود.

طبیعت نگاره های شفیع نیا در نگارخانه هنر ساری

” حسین شفیع نیا ” متولد فروردین ماه سال 1352 و ساکن شهر ساری است و بیش از یک دهه است که به شکل تخصصی به عکاسی طبیعت مشغول است.
علاقه مندان می توانند همه روزه به جز جمعه تا پایان روز پنجشنبه 21 اسفندماه جاری از ساعت 16 تا 21 از این نمایشگاه دیدن کنند.

این نمایشگاه با حمایت اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان مازندران، سازمان نظام مهندسی و ساختمان مازندران، کافه هنر و لابراتوار چاپ عکس و فروش تجهیزات عکاسی فجر بابل برگزار شده است.
نگارخانه(گالری) هنر شهر در استان مازندران، شهر ساری، خیابان فرهنگ، انتهای خیابان سعدی واقع شده است.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید