1. خانه
  2. اخبار
  3. سایر خبرها
  4. طرحی نو در آستانه نهمین سال آغاز فعالیت چیلیک
طرحی نو در آستانه نهمین سال آغاز فعالیت چیلیک

واحد فنی پشتیبانی « پایگاه عکس چیلیک » با برنامه ریزی و طراحی از پیش تعیین شده درصدد برآمده است تا در آستانه نهمین سال فعالیت این رسانه، مراحل بارگزاری اطلاعات را با طرحی نو در محیط جدید « پایگاه عکس چیلیک » اعلام کند.
این واحد ضمن اعلام معذوریت از محضر یکایک عکاسان، کاربران و مخاطبین این رسانه، تا مدتی ناگزیر است تا با اعمال محدودیت هایی چون: عدم امکان ورود به صفحه دستری کاربران و خدمات مربوط به کاربران؛ انتقال داده ها و اطلاعات را به سامان برساند.

مدیر مسئول پایگاه عکس چیلیک طی متنی خطاب به مخاطبان آورده است:
از ۲۳ شهریور ماه سال ۱۳۸۶ که آمدیم و نوشتیم رسانه ای در کنار دیگر رسانه ها… سالها گذشته است.
از همان زمان که ” چیلیک ” کم کم سر زبان ها افتاد… ماه ها و روزها می گذرد و با همه ی آنانکه آمدند و ماندند و نرفتند و گفتند و خواستند و … حتی رفتند! در کنار لبخندها ماندیم و با بغض ها ساختیم و در مصاف با سختی ها و تنگ نظری ها لبخند زدیم. امروز در آستانه ی نهمین سال فعالیت رسانه ” پایگاه عکس چیلیک ” طرحی نو درانداختیم تا تمام آنچه را در طول سالها اندوختیم، و تجربه کردیم و از شما به عنوان توصیه و پیشنهاد شنیدیم، اجرایی کنیم.
طرحی نو
طرحی نو برای « پایگاه عکس چیلیک » که دیگر امروز استقلال این رسانه کسی پوشیده نیست! امروز رسانه « پایگاه عکس چیلیک » در آستانه ی تحولی قرار گرفته است که در طی گذر از این دوره گروه فنی پشتیبانی ناگزیر به اعمال محدودیت هایی در بخش های ورود به صفحه کاربری، ارسال عکس و سایر بخش ها به شکل موقت است تا زمان به روز شدن اطلاعات و انتقال داده ها، این محدودیت ها ادامه خواهد داشت و البته که از این بابت از حضور عکاسان، کاربران و مراجعین مراتب معذوریت خود را اعلام می کنیم.
بدیهی است تمام سعی همکاران گروه فنی بر این محور متمرکز بوده است که در ساختار جدید، شرایطی آسان برای دسترسی و حضور مخاطبان تامین شده باشد.
در طرح نو « پایگاه عکس چیلیک » امکان جستجوی دقیق تر و کارآمدتری طراحی شده که علاوه بر بخش اخبار، در سایر بخش ها نظیر مقالات، بانک اطلاعات عکاسان، تورهای عکاسی و … نیز فعال گردیده و با امنیت لازم و دسترسی آسان و دقیق در کمترین زمان ممکن مخاطب را به نتیجه مطلوب خواهد رساند.
همچنین امکان درج نظر در پای مطالب مختلف از جمله اخبار و نمایش عکس ها در قالب گالری های گوناگون و متنوع مهیا بوده و تمامی کاربران در قالب عکاسان و اعضا و حتی سایر مخاطبین و علاقه مندان به عکس و عکاسی در کشور می توانند با تکمیل و ارایه مشخصات کوتاه از خود در بخش خبرنامه ، اعلام اشتراک کرده و در جریان اهم اخبار، رویدادها، نشست های تخصصی، کارگاه های آموزشی، گفت وگوهای تخصصی، مصاحبه ها، نشریات و کتاب های عکس و عکاسی، تورهای عکاسی، فراخوان های مربوط به عکس و عکاسی و … قرار بگیرند.
بخش ساماندهی و پشتیبانی از خبرنگارانی که تاکنون با واحد خبر « پایگاه عکس چیلیک » همکاری کرده اند و عضوگیری از علاقه مندانی که مایل به فعالیت در حوزه تولید و درج و نشر اخبار عکاسی استان و شهرستان خود هستند از دیگر بخش های جدید در طرح نو است.
و در انتها بخش ” حیات خلوت ” . بخشی نو در طرحی نو برای بیان تمام آنچه در حیات خلوت های عکاسی کشور به شکل پچ پچ و درگوشی در حال گفت و مگو است.

کمی صبور باشید که روزهایی خوش در راه است.
منبع: پایگاه عکس چیلیک

پیشین
« دست های تنها » در نگارخانه وحدت شهرداری مهاباد
پسین
سومین دوسالانه عکس بسیج برگزار می شود

دیگر اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست