عباسی، داوودی و مهری سخنرانان چهارمین روز ده روز با عکاسان

ستاد اطلاع رسانی سومین دوره برگزاری ” ده روز با عکاسان ” از حضور اسماعیل عباسی، نادر داوودی و بهروز مهری به عنوان عکاسان و سخنرانان چهارمین روز این برنامه در خانه ی هنرمندان ایران خبر داد.
چهارمین روز برنامه «ده روز با عکاسان» میزبان اسماعیل عباسی، نادر داوودی و بهروز مهری خواهد بود.

عکاسان تبلیغات، میهمان نخستین روز «ده روز با عکاسان»به گزارش روابط عمومی انجمن عکاسان ایران، چهارمین روز برگزاری «ده روز با عکاسان» که قرار است هر روز به یکی از هفت انجمن تخصصی شرکت کننده اختصاص داده شود، از سوی انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران برپا می‌شود.

این برنامه روز 25 دی با سخنرانی اسماعیل عباسی پیرامون «اخلاق در عکاسی» از ساعت 16:30 الی 18 آغاز می‌شود و بعد از نمایش فیلم از ساعت 18 الی 18:30 پانلی با عنوان «ادیتوریال عکس» از ساعت 18:30 الی 20 ادامه برپا می‌شود.

نادر داوودی به عنوان کارشناس و بهروز مهری و مرتضی فرج آبادی از شرکت‌کنندگان این پانل خواهند بود.

در سومین دوره «ده روز با عکاسان» تمامی گالری‌های خانه هنرمندان ایران به طور همزمان به این برنامه تعلق گرفته است که به همین منظور گالری بهار به انجمن عکاسان ایران، گالری تابستان به انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران، گالری نامی به انجمن عکاسان خانه تئاتر ایران، گالری میرمیران به انجمن عکاسان سینمای ایران، گالری پاییز به انجمن عکاسان میراث فرهنگی، گالری زمستان به انجمن عکاسان تبلیغاتی و صنعتی ایران و گالری ممیز به انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس اختصاص داده شده است.

سومین دوره «ده روز با عکاسان» با حضور و همکاری و پشتیبانی بسیاری از عکاسان چون: مسعود زنده روح کرمانی، حسن غفاری، مجید ناگهی، نامور عباسیان و دبیری ابراهیم صافی از 21 تا 30 دی ماه سال 93 در خانه هنرمندان ایران به نشانی: تهران، خيابان طا‌لقانی، خيابان موسوی شمالی(فرصت)، ضلع جنوبی باغ هنر برگزار می‌شود.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید