عقد مبارک پیوند ازدواج بین دو عکاس جوان

در کمال مسرت و شادمانی مطلع شدیم که دو تن از عکاسان جوان جامعه عکاسی موفق شدند که پیمان زندگی  و عقد ازدواج خود را همزمان با سالروز ولادت حضرت زینب کبری(سلام ا.. علیها) برگزار کنند.

به گزارش ” پایگاه عکس چیلیکهادی هیربدوش و زهرا سادات راد دو عکاس جوانی که در عرصه مستند و خبر دارای سوابق موفقی می باشند، عقد پیوند ازدواج خود را در روز جمعه 16 اسفندماه جاری برگزار کردند و با اطلاع رسانی این خبر، اسباب شادمانی و خوشحالی دوستان و آشنایان را از شنیدن این خبر خوش فراهم کردند.

هادی هیربدوش دانش آموخته کاردانی عکاسی و سرکار خانم زهرا سادات راد دانش آموخته رشته ارتباط تصویری می باشند.
همسفران تورهای عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” پس از مشاورت و همفکری به منظور عرض تبریک و شادباشی صمیمانه به محضر این زوج عکاس، به پاس این پیوند مبارک و اعطای هدیه ای عکاسانه و در خور شان و شخصیت این زوج عکاس، دعوت می کنند تا این دو جوان در شصت وسومین تور عکاسی چیلیک به مقصد طبیعت و مناظر منطقه الندان واقع در استان مازندران شرکت نمایند.

مدیریت ” پایگاه عکس چیلیک ” به نمایندگی از سوی همکاران، عکاسان، اعضا و همسفران این رسانه ضمن عرض تبریک و شادباش به حضور این زوج عکاس و خانواده گرامی شان، از محضر پروردگار مهربان، حقیقت سعادت و خوشبختی را برای این عکاسان کوشا طلب کرده و کانونی گرم و بانشاط وسلامت در زندگی مستقل زیر سایه خانواده های محترم هیربدوش و راد آرزومند است.

منبع: پایگاه عکس چیلیک


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید