عکاسان ایرانی در جشنواره عکس پینگ یائو

 عکاسان ایرانی در جشنواره عکس پینگ یائوتنی چند از عکاسان راه یافته به بخش نمایشگاه عکس شانزدهمین جشنواره عکس پینگ یائو با حضور در این جشنواره از نزدیک شاهد نمایشگاه این آثار بودند.

 

 
به گزارش پایگاه عکس چیلیک ، به نقل از روابط عمومي موسسه تحرير كارگاه خيال در شانزدهمين جشنواره بين المللی پينگ يائو کشور چین ، شش نفر از عكاسان ايرانی حضور یافتند.

در اين جشنواره كه به صورت دو سالانه اجرا می شود عكس هایی با موضوع های مختلف از سایر عكاسان کشورهای دنيا شركت کرده و برحسب موضوع ها با رای و نظر هیات داوران به نمایشگاه راه پیدا می كنند.

عکاسان ایرانی در جشنواره عکس پینگ یائو موسسه فرهنگی تحرير كارگاه خيال به عنوان نماينده ايرانی اين جشنواره با ٤٥ قطعه عكس از ١٠ تن از عكاسان ايرانی در رقایب سال جاری این جشنواره شركت نمود كه كليه آثار ارسالی به بخش نمايشگاه جشنواره پینگ یائو راه يافت.

مسئول گروه عكاسان ايرانی راه يافته به نمايشگاه اسامی صاحبان اثر در این دوره از نمایشگاه را به این ترتیب اعلام کرد: مهناز شفيعی، مرضيه ايوتين، افسانه مهدوی، نسترن فلاح، داريوش محمدخانی، همايون اميريگانه، مهدی معصومی گرجی، حجت ترصدی، اسحاق آقایی و حسين مظاهری.

در اين دوره از جشنواره نشست عكاسی ايران با هدف معرفی آثار عكاسان ايرانی و عكاسان حاضر در جشنواره برگزار شد كه پس از معرفی آثار عكاسان به پرسش ها و سوالات حاضرين پاسخ داده شد.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید