عکاسان تعاون عازم شرکت تعاونی ماهیگیران می شوند

گروه کارگران شرکت تعاونی ماهیگیران در سواحل دریای خزر در یک روز کاری پذیرای حضور عکاسان می شوند .
به گزارش پایگاه عکس چیلیک ، با هماهنگی انجام گرفته توسط دبیرخانه جشنواره تعاون ، گروه کارگران شرکت تعاونی ماهیگیران از ابتدای روز کاری تا ساعاتی پس از ظهر پذیرای حضور عکاسان می شوند تا در کنار دیگر مشاغل و حرف و صنایع ، این قشر نیز بتوانند با عکاسان متقاضی حضور در سومین جشنواره عکس تعاون همکاری کنند .
ماهیگیران-copy مسئول طراحی و برنامه ریزی تور عکاسی پایگاه عکس چیلیک با اعلام این خبر برای عکاسان ، از تاثیر وضعیت جوی و میزان وزش باد در منطقه مقصد در برگزاری این سفر کارگاهی عکاسی یاد کرد و افزود : شرایط آب و هوایی و شدت وزش بادهای محلی در اجرای این برنامه ، بسیار حائز اهمیت است تا امکان صید ماهی برای ماهیگیران فراهم باشد ولی قصد داریم در یکی از روزهای دوشنبه 23 آذرماه و یا چهارشنبه 25 آذرماه جاری در صورت تایید سازمان هواشناسی استان ، شرایط برگزاری این تور عکاسی را برای مستندکاران و علاقه مندان برگزار نماییم .

لازم به ذکر است کلیه مقادیر هماهنگی و صدور مجوز و امکان عکسبرداری از محیط های این شرکت تعاونی توسط دبیر خانه جشنواره تامین و پشتیبانی شده است .

تورهای عکاسی از شرکت تعاونی های برتر در سطح استان های کشور از جمله برنامه های تعریف شده توسط دبیرخانه جشنواره عکس تعاون است . هدف از برگزاری این تورها تسهیل در امر حضور عکاسان و پشتیبانی از تولید فایل ایشان است که چندی پیش با انتشار تصویر مجوز این نامه با امضای دکتر رستمی مدیرکل دفتر ترویج ، آموزش و تحقیقات تعاونی ها اطلاع رسانی آن انجام گرفت (+) .
از جمله تورهای عکاسی برگزار شده می توان به حضور در شرکت تعاونی مواد غذایی محصولات برتر به مدیرعاملی مهندس محسن فهیمی پور و مجتمع تعاونی صنایع داروسازی مهدارو طوبی به مدیرعاملی مهندس صدیقه پاک نژاد اشاره کرد .

علاقه مندان حضور در این تور عکاسی ، با توجه به محدودیت در ظرفیت پذیرش ، ضمن مطالعه متن فراخوان سومین جشنواره عکس تعاون ، می توانند جهت ثبت نام با شماره تماس 0912279717 مسئول تور و یا دبیرخانه جشنواره به شماره 88348824 در تماس باشند .
کسب اطلاعات تکمیلی و یا دریافت هرگونه راهنمایی از طریق شماره تماس های یاد شده امکان پذیر است .

منبع : پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید