عکاسان تور چیلیک به « اسالم و خلخال » می روند

تور عکاسی از مناظر بکر و موقعیت های ناب عکاسی در مناطق طبیعی اسالم و خلخال به عنوان مقصد آتی همسفران با 85ومین تور عکاسی پایگاه عکس چیلیک تعیین شد .

واحد برگزاری کارگاه آموزشی و تورهای عکاسی « پایگاه عکس چیلیک » پس از گذر از نخستین دوره جشنواره تورهای عکاسی، در نظر دارد تا جهت دستیابی به بخش تکمیلی اهداف سفرهای گروهی با دومین دور برگزاری این تورها، مقصد تور عکاسی این رسانه را همراه همسفران علاقمند و عکاس به مقصد مناطق روستایی و ارتفاعات اسالم و خلخال و روستاهای محلی هدف گذاری شده در استان گیلان و اردبیل برگزار نماید .

پوستر تور عکاسی اسالم و خلخال بنا بر اهداف برنامه ریزی شده در این سفر که از شامگاه چهارشنبه 15 اردی بهشت ماه آغاز می شود ، همسفران در برنامه ریزی دقیق و زمانبندی مناسب، تمامی طول روز پنجشنبه 18 را به عکاسی گذرانده و مطابق با برنامه عکاسی تا ظهر روز جمعه نیز ادامه داشته و عکاسان با حضور در مناظر طبیعت و چشم اندازهای بدیع و روستایی در منطقه ، زمان خود را به دیدار و عکاسی سپری خواهند کرد .

برنامه ریزی 85 ومین سفر عکاسی عکاسان در این سفر به گونه ای است که همسفران، در ضمن عکاسی از موضوع های مستند و طبیعت و مناظر، در یک نشست عکاسی و گفت و گوی صمیمانه پیرامون موضوع نیز شرکت داشته و در نهایت به یاری خداوند، بعد از ظهر روز جمعه 17 اردی بهشت ماه، به محل آغاز حرکت در مقابل دفتر رسانه پایگاه عکس چیلیک در تهران بازخواهند گشت.

از مهمترین اهداف برگزاری تورهای عکاسی پایگاه عکس چیلیک شناسایی استعدادها و جذب علاقمندان و دوستداران هنر عکاسی در محیطی علمی، سالم و صمیمی است تا ضمن شرکت در فضایی عکاسانه از تاثیر شرایط کارگاهی و آموزش غیرمستقیم عکاسی بهره های لازم را برده و تجارب اولیه و تکمیلی خود را در زمینه عکاسی های: روایی، مستند اجتماعی، طبیعت، فرم، معماری و مفهومی افزایش دهند.

همچنین لازم به تاکید است برنامه ریزی، طراحی، اطلاع رسانی و برگزاری تورهای عکاسی چیلیک، مستقل صورت گرفته و تنها توسط پایگاه عکس چیلیک بوده و مراتب اطلاع رسانی آن نیز از طریق این رسانه به اطلاع خواهد رسید.

این در حالی است که همسفران با مشارکت در انعکاس گزارش تصویری این تور عکاسی و حضور در دفتر « پایگاه عکس چیلیک » نشستی با مضمون نقد و بررسی سفر، نمایش و گفتگو پیرامون عکس های ثبت شده همسفران را تجربه خواهند کرد و در نهایت تمامی همسفران این تور نیز همچون سایر همسفران تورهای عکاسی چیلیک از امکان مشارکت در فعالیت های مربوط به همسفران تورهای عکاسی پایگاه عکس چیلیک برخوردار خواهند بود.

تورهای آتی پایگاه عکس چیلیک با هدف عکاسی از: لاله های واژگون خوانسار، طبیعت سوباتان، برداشت شالی در مازندران، کویر ورزنه، آبشارهای جنگلی، پاییز گرگان، تاسوعا و عاشورای حسینی ، آبگیر چورت ، طبیعت جنگلی ماسال، جنگل های انزلی و کپورچال، کردستان، پل ورسک و شیرگاه، عشایر دشت مغان، شهرک تاریخی ماسوله، طبیعت آستارا و … در دست هماهنگی وطراحی است که پس از برنامه ریزی معرفی خواهند شد.
علاقمندان جهت دریافت اطلاعات بیشتر پيرامون نحوه برگزاری، می توانند با شماره های دفتر پایگاه: 88348824 یا مسئول تور 09122797717 تماس حاصل نموده و یا برای اعلام حضور و همچنین ثبت نام در تور عکاسی به مقصد اسالم – خلخال ايـنـجـا کليک کنند.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید