عکاسان مدعو به اردوی جشنواره شهر بهار نارنج«ساری»

دبیرخانه نخستین جشنواره ملی عکس شهر بهار نارنج “ساری” از بررسی سوابق و آثار ارسالی متقاضیان شرکت در این جشنواره و در نهایت معرفی 25 عکاس منتخب خبر داد.
متن اطلاعیۀ ارسالی از سوی دبیرخانه به این شرح است:

فراخوان اردوی جشنواره ملی عکس شهر بهارنارنج ساری                                   به نام خدا
بر اساس فراخوان عمومی اردوی عکاسی نخستین جشنواره ملی عکس شهر بهار نارنج”ساری” و پایان یافتن مهلت ثبت نام عکاسان شهرستانی برای حضور در اردوی عکاسی این جشنواره، هیات انتخاب متشکل از آقایان: محمد رضایی، مصطفی نیک نقش و مهدی معصومی، پس از بررسی عکسها و سوابق رسیده از شهرستان‌های کل کشور در زمان مقرر، اسامی 25 عکاس منتخب را برای حضور در اردوی شهر ساری اعلام می دارد.

این عکاسان به مدت چهار روز از مورخه 7 تا 10 بهمن ماه جاری میهمان دبیرخانه جشنواره خواهند بود.

1-امیر اطمینان از سلماس، 2-امیر قادری از اراك، 3-امین رحمانی از قزوين، 4-آذین حقیقی از تهران، 5-آیدا رسولی از تبریز، 6- پیمان حمیدی پور از بجنورد، 7- جاوید خدمتی از زنجان، 8- جلال شمس آذران از تبريز، 9- جواد رویین از تهران، 10 – حمید سلطان آبادیان از مشهد، 11- سروش جوادیان از تهران 12-سعید فداییان از تهران، 13- سهیل زندآذر از رشت، 14- سیدمدیار شجاعی فر اهواز، 15- علی حسنعلی زاده از قوچان، 16- علی حامد حقدوست از تبريز، 17- فرزاد آرین نژاد از شيراز، 18- قدير وقاری شورچه از مشهد، 19- بهاره محمديان از تهران، 20- مجید حق دوست از تبريز، 21- محسن زارع از اردبيل 22-محمد نظری از گيلان، 23- مرتضی کنعانی از آذرباييجان غربی، 24- مريم آل مومن دهكردی از شهركرد، 25- ئاریز قادری از سنندج.

لازم است مدعوین فایل دیجیتال عکس پرسنلی و شماره کدملی خود را جهت صدور کارت تا جمعه سوم بهمن ماه ۱۳۹3 به نشانی الکترونیکی(ایمیل) sarifestival@gmail.com ارسال کنند.
شماره تماس با دبیرخانه: 01133516100


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید