عکاسی پاییزی عکاسان شهرستان اهر برگزار شد

تور عکاسی پاییزی با حضور تنی چند از اعضای انجمن عکاسان شهرستان اهر واقع در استان آذربایجان شرقی روز گذشته – جمعه – 29 آبان ماه جاری برگزار شد .
IMG_20151121_102456 به گزارش پایگاه عکس چیلیک به نقل از روابط عمومی انجمن هنر عکاسی شهرستان اهر ، در تداوم برگزاری سفرهای عکاسی، بعد از برگزاری مرحله نخست سفر عکاسی از عشایر قره داغ در منطقه ییلاقی هارنا ، در راستای ایجاد بستر مناسب برای خلق و تولید آثار ، دومین سفر گروهی عکاسی پاییزه جنلگهای ارسباران ، حاشیه رود ارس و روستای توریستی اشتبین با حضور جمعی از هنرمندان عكاس شهرستان اهر برگزار شد .

سفر عکاسی پاییزه از طرف انجمن هنر عکاسی شهرستان اهر با همكاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهر و با حضور سیزده نفر از عكاسان و علاقمندان به هنر عكاسی برگزار شد .

اين سفر که با هدف « عکاسی از طبیعت جنگلهای ارسباران ، حاشیه رود ارس و بافت روستایی اشتبین و ثبت پرتره محیطی » تدارک دیده شده بود، اعضای انجمن عكاسان اهر در يك شرايط آب و هوايي پاییزی و در بعضی نقاط زمستانی با محوریت موضوع سفر به عکاسی پرداختند .

انجمن عکاسان اهرطبق روال برنامه هاي انجمن هنر عكاسي شهرستان اهر مبني بر بهره مندي از حضور اساتيد عكاسي در سفرهای انجمن عکاسان اهر ، شركت كنندگان در اين سفر بصورت گروه بندي شده از تجارب اساتید عکاسی در فواصل برنامه های سفر بهره مند گردیدند.

اسامي عكاسان شركت كنندگان در این سفر به ترتيب به این ترتیب معرفی شده اند : محمدرضا بهمرام ، معصومه فریبرزی ، افسانه رضایی فرد ، مریم رضایی فرد ، فرهاد زرگریان ، علی نوجوان ، توحید مهدی زاده ، هادی قلی زاده ، بهنام سرقینی ، سالار مسیب زاده ، حامد قاسمی ، محمدرضا گلی زاده  و پرویز گلی زاده .

برگزارکننده این سفر اهداف برگزاری مجموعه سفرهای انجمن هنر عکاسی شهرستان اهر را جذب و تربيت هنرمندان جوان عكاس و علاقمندان هنرعكاسي، شناسایی و پرورش استعدادها در محیطی سالم و صمیمی عنوان کرده است تا ضمن عكاسی ، با شركت در جلسات و كارگاه هاي آموزشي توسط اساتيد مجرب اين هنر ، تجارب ایشان را افزایش دهد . همچنین اعلام شده است که پس از برگذاری جلسه نقد و بررسی آثار ، منتخبان این سفر ، معرفی خواهد شد .

منبع : پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید