گشایش نمایشگاه گروهی عکس نگاران در زاهدان

نخستین نمایشگاه گروهی عکس از آثار جشنواره ملی عکس نگاران عصر پنجشنبه 6 اردی بهشت ماه جاری در زاهدان گشایش می یابد.
به گزارش پایگاه عکس چیلیک به نقل از دبیرخانه جشنواره نگاران نخستین نمایشگاه گروهی عکس به همراه رونمایی از آثار منتخب جشنواره ی ملی عکس نگاران با حضور عکاسان و علاقمندان در زاهدان برگزار می شود.
در این نمایشگاه آثاری منتخب از 31 تن از عکاسان به نمایش گذاشته شده است: وحید طهامی، مجید شقایی فلاح، علی رضا کمرکی ، عرفان سامان فر، عباس رستگار، ابوالفضل برنا، احسان کمالی، آزاده بشارتی، اسحاق آقایی، الناز قندفروش، عادل عزیزی، صابر قاضی ، زبیر موحد، حامد غلامی، جلال شمس آذران، داود ایزدپناه، سعید طاعتی، زینب عربی، بردیا سعادت، سروش جوادیان، امیرمهدی نجفلو شهپر، سهیل زندآذر، ساجد حق شناس، حامد باقری، آمنه شاوزی پور، نصرالله کوهکن ثابت، محمد همتی، سیدحسین کوشه ای، سعید عرب زاده، حسین فراهانی و احمد عباسی مقدم.

این نمایشگاه که دربرگیرنده 80 قطعه عکس منتخب از آثار عکاسان ایرانی است به همت اداره ی کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان، کانون عکاسان مستقل سیستان و بلوچستان برگزار می شود و تا پایان روز شنبه 15 اردی بهشت ماه پذیرای حضور علاقمندان است.

لازم به یادآوری است نخستین جشنواره ملی عکس نگاران با محوریت جاذبه های گردشگری و استعدادهای استان سیستان و بلوچستان در قالب اردوی عکاسی و جشنواره در 20 آبان ماه سال گذشته در استان سیستان و بلوچستان برگزار و پذیرای حضور تنی چند از عکاسان بود.

دبیری این جشنواره را صادق سوری و احسان صالحی مسئولیت امور دبیرخانه این جشنواره را عهده دار می باشند.
نگارخانه مجتمع در شهر زاهدان، بلوار خرمشهر، خیابان خرمشهر 14، مجتمع فرهنگی هنری، سالن نگارخانه واقع شده است.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید