اطلاعیه شماره1 دبیرخانه دومین جشنواره عکس نگاران

با رونمایی و انتشار فراخوان دویمن جشنواره عکس نگاران در استان سیستان و بلوچستان ، متن دریافتی از سوی برگزارکننده با عنوان «اطلاعیه شماره 1 دبیرخانه دومین جشنواره عکس نگاران» جهت انتشار و اطلاع شرکت کنندگان به دفتر رسانه پایگاه عکس چیلیک رسید.

متن دریافتی از سوی دبیرخانه به این شرح است:
دبیرخانه دومین جشنواره عکس نگاران جهت سهولت در امر ثبت نام متقاضیان حضور در این دور از جشنواره، نکاتی را برای سهولت و سلامت در امر ثبت نام اعلام می دارد:

1) عکاسان جهت ثبت نام و استفاده از سایت جشنواره می بایست از سیستم کامپیوتر استفاده نمایند؛ دقت بفرمایید استفاده از سیستم اتصال به شبکه در گوشی های تلفن همراه/موبایل مناسب این کار نیست.
2) در زمان ثبت نام دقت شود نشانی الکترونیکی/ ایمیل تان را بدرستی وارد و ثبت شود. عدم درستی ایمیل مانع از ارسال لینک فعال سازی حساب کاربری شخص متقاضی خواهد شد.
3) تکمیل پروفایل و بارگذاری عکس کاربر الزامی در حین مراحل ثبت نام ضروری است.
4) ثبت نام در سایت به منزله ی ثبت نام در اردوی جشنواره نمی باشد. عکاسان می بایست پس از تکمیل مراحل ثبت نام و ورود به حساب کابری از فهرست/منوی سمت راست گزینه ثبت نام در اردو را انتخاب و پس از ورود به این قسمت اقدام به انتخاب شهر و بارگذاری فایل رزومه (بصورت PDF) نمایند.
5) متقاضیان شرکت در بخش ویژه سیستان و بلوچستان به حجم عکس های ارسالی خود دقت داشته باشند و طبق اعلام فراخوان حجم هر عکس بیشتر از 3مگابایت نباشد.
6) عکاسان در صورت وجود مشکل در مراحل ثبت نام سایت، اردو و بخش ویژه با دبیرخانه جشنواره تماس حاصل نمایند.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید