سبزوار میزبان آثار سومین دو سالانه عکس سرمایه اجتماعی

آثار مورد تایید داوران  عکس های سومین دو سالانه ملی عکس سرمایه اجتماعی با هماهنگی انجام گرفته، دوشنبه 14 اسفند ماه جاری در شهرستان سبزوار به نمایش گذاشته می شود.

به گزارش پایگاه عکس چیلیک به نقل از دبیرخانه سومین جشنواره ملی عکس سرمایه اجتماعی در این نمایشگاه عکس های 40 عکاس ایرانی با مضامین منظور برگزارکننده در قالب 59 قطعه عکس در محل نگارخانه مجتمع فنی این شهرستان به نمایش گذاشته می شود.

مسئول دبیرخانه دوسالانه عکس سرمایه اجتماعی در ادامه این خبر اظهار داشت: با توجه به قرارهای قبلی دبیرخانه دو سالانه ملی عکس سرمایه اجتماعی در تلاش برای برپایی نمایشگاه عکس های برگزیده این دو سالانه در شهرهای مختلف ایران، شهر سبزوار به عنوان نخستین مقصد سفر دو سالانه ملی عکس سرمایه اجتماعی انتخاب شد.
همچنین نشست موضوعی «سرمایه اجتماعی راهی به سوی توسعه پایدار» همزمان با روز افتتاحیه و گشایش نمایشگاه عکس -دوشنبه 14 اسفند ماه- با حضور افشین میرزائی دبیر دو سالانه و فاطمه ارمک دبیر اجرایی و مدیر پایش و دیده بان میثاق اخلاقی موسسه سبزکاران بالان برگزار می شود.
در این نمایشگاه تعداد 40 قطعه عکس در بخش اصلی و 19 قطعه عکس در بخش ویژه سرمایه اجتماعی و محیط زیست در اندازه 40 در 60 سانتیمتر به نمایش گذاشته خواهد شد.

لازم به یادآوری است که کتاب سومین دو سالانه ملی عکس سرمایه اجتماعی در طول روزهای برپایی نمایشگاه در محل نگارخانه ارایه خواهد شد.
دبیرخانه دو سالانه ملی عکس سرمایه اجتماعی ضمن استقبال از همکاری های متقابل ، اعلام می دارد که عکس های این نمایشگاه در ضمن هماهنگی با شماره تماس های: دبیرخانه 09119271019 ، 01333667633 و دبیر جشنواره 09111345741  امکان نمایش در جای جای ایران را دارد.
سومین نمایشگاه عکس سرمایه اجتماعی ساعت 18 شامگاه دوشنبه 14 اسفند ماه گشایش یافته و تا ساعت 21 ادامه خواهد داشت. سایر علاقمندان می توانند همه روزه تا پایان روز 21 اسفند ماه از ساعت 17 تا 20 از این نمایشگاه عکس دیدن کنند.
نگارخانه مجتمع در شهرستان سبزوار، خیابان 24متری انقلاب، ساختمان مجتمع فنی، طبقه نخست واقع شده است.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید