عکس یادگاری حسن روحانی با شش تن از رقبای انتخاباتی‌اش

عصر امروز حسن روحانی به همراه شش تن از رقبای خود در جریان یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران و عکاسان حضور پیدا کردند و عکس یادگاری گرفتند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در اولین سالگرد پیروزی حسن روحانی در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، رییس جمهور کشورمان ظهر امروز پس از اتمام نشست مطبوعاتی‌اش میزبان تعدادی از رقبای خود در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بود.

رییس جمهور به همراه رقبای انتخاباتی خود ضمن صرف ناهار در مورد مسائل کشور بحث و گفت‌وگو کردند.

در این نشست، افرادی چون حداد عادل، محمد باقرقالیباف، سعید جلیلی، محسن رضایی، محمدرضا عارف، غرضی حضور داشتند و تنها غایب این نشست، علی‌اکبر ولایتی بود که پیش‌تر در خبرها آمده بود به چین سفر کرده است.

حسن روحانی بعد از بدرقه میهمانان خود در جمع خبرنگاران به تشریح علل برگزاری این نشست و مسائل مطرح شده در آن پرداخت.

این نشست در ساختمان قرمز نهاد ریاست جمهوری برگزار شده بود و در راهروهای این ساختمان، عکس‌هایی از یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و رقابت‌های انتخاباتی نصب شده بود.

در این مراسم، حسین فریدون، نهاوندیان و حسام‌الدین آشنا نیز رییس جمهور را همراهی می‌کردند و بعد از اینکه عکس یادگاری گرفته شد، حسام‌الدین آشنا از حضار خواست تا برای سلامتی حسن روحانی و رقبایش صلوات بفرستند.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید