عیادت عکاسان از « منوچهر یگانه دوست » در بیمارستان

عیادت عکاسان از « منوچهر یگانه دوست » در بیمارستان

در پی بستری شدن عکاس پیشکسوت استاد منوچهر یگانه دوست در بیمارستان، تنی چند از عکاسان و همسفران با این عکاس از ایشان عیادت کردند.
در این دیدار که عصر روز دوشنبه 6 آذر ماه انجام گرفت مهدی سروری ، مدیرمسئول دفتر رسانه پایگاه عکس چیلیک به همراه تنی چند از عکاسان جوان تور عکاسی چیلیک که با استاد منوچهر یگانه دوست در برخی سفرهای عکاسی همسفر بوده اند از ایشان عیادت و از خانواده ایشان دلجویی کردند.
استاد منوچهر یگانه دوست متولد فروردین ماه سال 1319 و از عکاسان پیشکسوت عکاسی است که عکاسی را از اواخر دهه چهل و از لابراتوار مرحوم محمود پاکزاد آغاز کرد و همزمان عکاسی را تجربه و چندی بعد در خبرگزاری پارس (ج.ا.ا) مشغول بکار شد.
ایشان در طول سالها سعی و تلاش عکاسی شان توانستند در بسیاری از موقعیت ها حضور یافته و ثبت هایی موفق را به نام خود در سوابق شان درج نمایند. از شاخص ترین کارهای ایشان می توان به عکس کوچه بنی هاشم در شهر مکّه اشاره کرد که در قالب مجموعه عکس های حج این عکاس توسط واحد سمعی وبصری سازمان حج وزیارت خریداری و در ابان ماه سال 1389 در نگارخانه چیلیک با عنوان «خانه خدا» به نمایش(+) گذاشته شده است.
استاد یگانه دوست چندی است به دلیل عوارض کهولت سنّ و برخی بیماری های ناشی از آن در بیمارستان بستری شده و تحت مراقبت گروه پزشکان متخصص به سر می برند.
کاوس صادقلو نیز روز گذشته از ایشان عیادت کرده و تاکنون عکاسانی چون: محمدحسین حیدری، کاوس صادقلو، محمد صیّاد، اصغر آزاددل، محمد نوروزی و … از ایشان عیادت کرده اند.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید