غار کرفتو و روستاهای کردستان مقصد آتی عکاسان

تور عکاسی از غار کرفتو و روستاهای کردستان به عنوان مقصد آتی همسفران با تور عکاسی پایگاه عکس چیلیک تعیین شد .

واحد برگزاری کارگاه آموزشی و تورهای عکاسی « پایگاه عکس چیلیک » پس از گذر از نخستین دوره جشنواره تورهای عکاسی، در نظر دارد تا جهت دستیابی به بخش تکمیلی اهداف سفرهای گروهی با دومین دور برگزاری این تورها، مقصد تور عکاسی این رسانه را همراه همسفران علاقمند و عکاس به مقصد غار تاریخی و باستانی کرفتو و روستاهای محلی هدف گذاری شده در استان کردستان برگزار نماید .
بنا بر اهداف برنامه ریزی شده در این سفر که از عصر روز سه شنبه 17 فروردین ماه آغاز می شود ، همسفران در برنامه ریزی مناسب، تمامی طول روز چهارشنبه و پنجشنبه 18 و 19 فروردین ماه جاری را از نماهای بیرونی و دالان های داخلی طبقات غار کرفتو و همچنین اهالی کردنشین روستاهای هدف گذاری شده در منطقه به دیدار و عکاسی سپری خواهند کرد .

poster-kordestanبرنامه ریزی این سفر به گونه ای است که همسفران، ضمن عکاسی، در یک نشست عکاسی و گفت و گوی صمیمانه پیرامون موضوع نیز شرکت داشته و در نهایت به یاری خداوند، شامگاه جمعه 20 فروردین ماه، به محل آغاز حرکت در مقابل دفتر رسانه پایگاه عکس چیلیک در تهران بازخواهند گشت.

از مهمترین اهداف برگزاری تورهای عکاسی پایگاه عکس چیلیک شناسایی استعدادها و جذب علاقمندان و دوستداران هنر عکاسی در محیطی علمی، سالم و صمیمی است تا ضمن شرکت در فضایی عکاسانه از تاثیر شرایط کارگاهی و آموزش غیرمستقیم عکاسی بهره های لازم را برده و تجارب اولیه و تکمیلی خود را در زمینه عکاسی های: روایی، مستند اجتماعی، طبیعت، فرم، معماری و مفهومی افزایش دهند.

همچنین لازم به تاکید است برنامه ریزی، طراحی، اطلاع رسانی و برگزاری تورهای عکاسی چیلیک، مستقل صورت گرفته و تنها توسط پایگاه عکس چیلیک بوده و مراتب اطلاع رسانی آن نیز از طریق این رسانه به اطلاع خواهد رسید.

این در حالی است که همسفران با مشارکت در انعکاس گزارش تصویری این تور عکاسی و حضور در دفتر « پایگاه عکس چیلیک » نشستی با مضمون نقد و بررسی سفر، نمایش و گفتگو پیرامون عکس های ثبت شده همسفران تجربه خواهند کرد و در نهایت با همت و عکاسان و حمایت و برنامه ریزی مسئول تور، نمایشگاهی از نگاه های موفق و عکس های برتر را از دستاوردهای تصویری این سفر در همایش کرفتو که خردادماه سال جاری برگزار می شود، برپا خواهند کرد.

تمامی همسفران این تور نیز همچون سایر همسفران تورهای عکاسی چیلیک از امکان مشارکت در فعالیت های مربوط به همسفران تورهای عکاسی پایگاه عکس چیلیک برخوردارند.

تورهای آتی پایگاه عکس چیلیک با هدف عکاسی از: لاله های واژگون خوانسار، مناظر و مستند اسالم- خلخال، طبیعت سوباتان، شالیکاران مازندران، تاسوعا و عاشورای حسینی ، آبگیر چورت ، طبیعت جنگلی ماسال، جنگل های انزلی و کپورچال، کردستان، پل ورسک و شیرگاه، عشایر دشت مغان، جنگل ناهارخوران در گرگان، اسالم به خلخال، شهرک تاریخی ماسوله، شهرکرد، طبیعت آستارا و … در دست هماهنگی وطراحی است که پس از برنامه ریزی معرفی خواهند شد.
علاقمندان جهت دریافت اطلاعات بیشتر پيرامون نحوه برگزاری، می توانند با شماره های دفتر پایگاه: 88348824 یا مسئول تور 09122797717 تماس حاصل نموده و یا برای اعلام حضور و همچنین ثبت نام در تور عکاسی به مقصد کردستان “ ايـنـجـا کليک کنند.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید