فراخوان دومین دوره جشنواره عکس و پوستر تعاون منتشر شد

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان –
دوره دوم جشنواره ادواری عکس و پوستر تعاون، به همت معاونت امور تعاون وزارت کار و رفاه اجتماعی با حضور راه‌یافتگان دور اول به این مرحله برگزار می‌شود.

مهدی سروری دبیر جشنواره عکس و پوستر تعاون در گفتگو با خبرنگار حوزه تجسمی گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران، در خصوص دومین فراخوان جشنواره عکس تعاون گفت: این نمایشگاه حول یک واژه یعنی تعاون تمرکز دارد و سعی دارد به صورت ادواری نگاه جامعه عکاسی را روی مصادیق این واژه متمرکز کند.
وی افزود: از جمله این مصادیق می‌توان به همکاری، یاری‌گری، مساعدت و … اشاره کرد، اما آنچه که هدف برگزار کنندگان این جشنواره است، نشان دادن جلوه‌های جمعی تعاون، مانند رایزنی‌هایی که چند مجموعه در خصوص موضوعی انجام می‌دهند و نتیجه آن به یک فرد بر نمی‌گردد، بلکه گویای یک جمع است، را در بر می‌گیرد.
سروری تصریح کرد: این جشنواره به همت معاونت امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با همکاری رسانه‌های تخصصی عکس و عکاسی، با محوریت پایگاه عکس چیلیک برگزار می‌شود و علاقه‌مندانی که پس از برگزاری دور نخست به این دور راه یافته‌اند، می‌توانند آثار خود را از 1 تیر تا 20 شهریور از دو طریق به این جشنواره ارسال کنند:
1-ارسال از طریق پست الکترونیکی به آدرس Taavon94@gmail.com یا Taavon94@yahoo.com و یا از طریق ارسال لوح فشرده به صندوق پستی پایگاه عکس “چیلیک” به آدرس: تهران، صندوق پستی 4684_115875.
در پایان دبیر این جشنواره طی فراخوانی جوایز 2 بخش عکس و پوستر را اظهار داشت: در بخش عکس جوایزی به دو عنوان تعلق می‌گیرد: نگاه برتر که مدال تعاون و لوح قدردانی همراه با کارت اعتباری به مبلغ ده میلیون ريال می‌گیرد و دو نگاه ویژه به صاحب 2 قطعه عکس که علاوه بر لوح تقدیر، کارتی به ارزش دو و نیم میلیون ريال داده می‌شود و در بخش پوستر نیز، به 2 عنوان اعلان برتر و طرح و ایده ویژه به ترتیب جوایزی اعطاء می‌شود، همچنین به تمامی آثار راه‌یافته به نمایشگاه نیز ضمن اعطای گواهی حضور مبلغ 500 هزار ريال به عنوان حق تالیف اثر به حساب عکاس واریز خواهد شد.
انتهای پیام/

admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید