فراخوان عکس ماه فروردین انجمن عکاسان مطبوعات

 همه عکاسان حرفه ای و آماتور ایرانی می توانند عکس های خود را برای “عکس ماه” فروردین ارسال کنند.
به گزارش روابط عمومی انجمن عکاسان مطبوعات ایران ، عکس ها باید در طول ماه مذکور گرفته شده باشند و درستی تاریخ عکاسی , از اطلاعات دیجیتالی عکس تشخیص داده می شود.
مسابقه عکس ماه فروردین در سه بخش عکس خبری ، عکس ورزشی و عکس زندگی روزمره برگزار می شود و عکس ها در سه بخش فوق داوری می شوند و در هر بخش یک عکس به عنوان عکس برتر معرفی می شود.
در ضمن بخش عکس های با موضوع “نوروز” نیز از موضوعات اضافه شده در این ماه می باشد که هر عکاس می تواند چهار عکس (تک عکس) به این بخش ارسال کند که به صورت مجزا داوری می شود.
دبیران عکس خبرگزاری ها و روزنامه ها می توانند عکس های عکاسان خود را ارسال کنند.
شایان ذکر است عکس ها باید به صورت فایل (JPEG) و با طول ۶۰۰ پیکسل ارسال شوند و پس از داوری , عکاسان برنده با تقاضای برگزارکننده ، عکس خام و اصلی برنده را در اختیار دبیر مسابقه قرار می دهند.
گفتنی است داوری عکس های ماه فروردین ۱۳۸۷ بر عهده حسن سربخشیان (عکاس خبرگزاری آسوشیتدپرس), محمدرضا علیمددی (عکاس خبرگزاری جمهوری اسلامی) و جواد مقیمی (عکاس خبرگزاری فارس) است.
عکاسان علاقه‌مند می‌توانند آثار خود را به نشانی پست الکترونیکaksemah@iranphotojournalists.com تا تاریخ ۱۶ اردیبهشت ماه ارسال کنند.
عکس ماه توسط انجمن صنفی عکاسان مطبوعات برگزار می شود و بهروز مهری دبیر اجرایی این مسابقه است.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید