فراخوان نخستین جشنواره هنری حرکت

دبیرخانه جشنواره هنری حرکت با ارسال فراخوان این جشنواره به دفتر پایگاه عکس چیلیک از عکاسان و مخاطبین این رسانه دعوت به حضور کرد.

فراخوان نخستین جشنواره هنری حرکتگروه صنعتی ايران خودرو فراخوان جشنواره هنری حرکت را در سه حوزه: عکس، کاریکاتور و طراحی پوستر منتشر كرد.

به گزارش پایگاه عکس چیلیک به نقل از روابط عمومی جشنواره حرکت ، گروه صنعتی ايران خودرو با اعلام فراخوان جشنواره هنری حرکت هنرمندان سه حوزه عکس، کاريکاتور و طراحان پوستر را برای حضور در اين جشنواره دعوت به ارسال اثر کرد.

در فراخوان اين جشنواره هنری سه موضوع: « ايران خودرو؛ همسفر خانواده ايرانی » ، « ايران خودرو؛ کار و زندگی » ، «ايران خودرو؛ از ديروز تا امروز » برای هنرمندان عکاس، « خودروسازی موتور محرک صنعت »،  « ديپلماسی صنعتی ايران خودرو (تعامل با خودروسازان معتبر جهانی » ، « چرا ايران و چرا ايران خودرو؟ » موضوعات مطرح شده برای بخش طراحی پوستر و موضوع مسابقه کاريکاتور  « فرهنگ رانندگی » تعيين و معرفی شده است.

شرکت کنندگان و علاقمندان برای حضور در اين جشنواره از زمان اعلام فراخوان تا 10 بهمن 1395 فرصت دارند که آثار خود را به نشانی پایگاه: www.Artikco.ir  ارسال کنند.
همچنين اطلاعات بيشتر در مورد اين جشنواره و جوايز آن را نيز از طريق همين سايت يا دبيرخانه دائمی آن مطرح و کسب کنند.

مجید احمدی دبیر جشنواره هنری حرکت ، زمان برگزاری نمايشگاه روزهای 24 و 25 بهمن ماه و همزمان با همايش بين‌المللی صنعت خودرو در سالن همايش‌های برج ميلاد خواهد بود.
بنابر اعلام دبیرخانه جشنواره هنری حرکت ، اسامی داوران بخش عکس پس از تایید نهایی از سوی ایشان معرفی خواهند شد.
علاقه‌مندان براي کسب اطلاعات بيشتر می توانند با شماره تلفن 86072602 تماس بگيرند.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید