فرامرز قهرمانی فر عکاس سه بعدی درگذشت

در کمال تاسف و تاثر مطلع شدیم که « فرامرز قهرمانی فر » عکاس و فیلمساز پیشکسوت تکنیک سه بعدی پس از گذر از یک دوره بیماری در بیمارستان درگذشت.

فرامرز قهرمانی فر که از نامداران و فعالین عرصه عکاسی و فیلمبرداری سه بعدی به شمار می رفت، پس از عمل جراحی تومور مغزی و سپری کردن دوره ای سه ماهه در کما، صبح روز شنبه13 آذر ماه جاری در بیمارستان دعوت حق را لبیک گفت.
فرامرز قهرمانی فر فرامرز قهرمانی فر متولد اردی بهشت ماه سال 1345 در تهران بود که فعالیت در حوزه عکاسی و طراحی گرافیک را از سال 1367 آغاز کرد و به مرور زمان تحقیقات در حوزه دانش عکاسی با تکنیک سه بعدى را ته شکل تخصصی فراگرفت و پیشرفت هایی چشمگیر را در این زمینه به دست آورد.
مرحوم قهرمانی فر با برگزاری پنج عنوان نمایشگاه تخصصی در حوزه عکاسی سه بعدی ، آموزه هایی ماندگار را برای خود و علاقمندان این حوزه به جای گذاشت.
این عکاس فقید اختراعی را با نام ام . ار . ای سه بعدی جهت بررسی دقیقتر پزشکان جراح و رادیولوژیست ها ثبت کرد و با به دست آوردن مدال طلای هالیوود PSA در عکاسی توانست موفقیتی چشم گیر را در سوابق عکاسی ایران رقم بزند.
آخرین خبر منتشر شده از این عکاس فقید در اواخر بهار سال جاری (+) به سوابق فعالیت و موفقیت ایشان در چگونگی راهیابی و کسب مدال طلای هالیوود اشاره شده بود.
مراسم ترحیم فرامرز قهرمانی فر بعدازظهر روز سه شنبه 16 آذر ماه جاری از ساعت 14:30 تا 16 در مسجد امام حسن عسکری(ع) واقع در تهران، خیابان پاسداران، میدان هروی، خیابان شهید کاظم موسوی غربی، نبش خیابان افشاری(ساقدوش سابق) برگزار می باشد.

مدیریت رسانه پایگاه عکس چیلیک به نمایندگی از سوی همکاران و عکاسان و مخاطبین این رسانه، آرزوی آرامشی در خور برای روح این عکاس فقید و صبری شایسته برای خانواده و سایر بازماندگان ایشان آرزومند است.

 

دیدگاهتان را بنویسید